Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kam na zimní rande se svou polovičkou?

Venku už přituhuje a možnosti, kam jít na rande, mizí společně se sluníčkem. Vyber si z těchto nápadů a dokaž své polovičce, že zábavu dokážete mít i v zimě.

1. Bruslení 

Ice-skating je čím dál tím oblíbenější a spousta větších měst staví svá kluziště už měsíce před Vánoci. Určitě vezmi svou lásku a jděte se protáhnout na brusle. Je to zábava a sport v jednom, můžete si navíc udělat i roztomilé fotky. Nevadí, pokud nemáš své brusle, na kluzištích si je většinou za menší poplatek můžeš půjčit. Nezapomeň se dobře obléct, aby sis to opravdu užil/a bez starostí.

 2. Vánoční trhy

Trhy jsou, co se Vánoc týče, neodmyslitelná klasika. Můžeš na nich spojit příjemné s užitečným, kromě načerpání atmosféry kup i pár dárků. Ve večerních hodinách navíc začínají svítit světýlka, větší romantika snad už ani není. Dej si svařák, projdi si stánky a podpoř české stánkaře. Můžete si taky zahrát hru na hodnocení svařáků, napiš si ke každému body a potom ten nejlepší doporuč svým blízkým. Nezapomeň si vzít hotovost! Ne všichni mají zavedené terminály. Malým photoshootem taky nic nezkazíš!

Nejlepší vánoční trhy v Evropě na víkendový trip

by @martinastrel

3. Pajamas night

Jestli zatím nemáš vánoční náladu, začni malými krůčky. Můj tip: Kupte si se svou drahou polovičkou matching pyžamo a udělejte si „vánoční den“. Lehněte si s kakaem do postele, zapalte svíčku a mrkněte se na pohádku. Zároveň si spolu můžete nakoupit dekorace do pokoje a vyzdobit si ho. Hned vám budou Vánoce bližší.

Nápady na podzimní rande s tvou polovičkou

by @martinastrel

4. Puzzle date

Pokud se vám zrovna nechce chodit ven, ale chcete zkusit něco nového, kupte si puzzle, vezměte si sklenku vína a dohodněte si chill night in. Puzzle nejsou omezené věkem a můžete si u jejich skládání povídat, stejně jako jíst a pít. Určitě si tuto klidnou aktivitu zamiluješ. 

5. Pub quiz

Pokud se vám chce mezi lidi, vyrazte na pub quiz! Tato aktivita je stále populárnější a my víme proč. Je to super! Můžete si sestavit tým s více hráči, takže ideální pro double date. Jestli jste soutěživý pár, tak je to přesně pro vás. Některé kvízy bývají i tematické, výherní tým navíc většinou dostane nějakou cenu. Good luck!

 6. Zdobení stromečku 

Další z klasik, která neomrzí. V tomto případě se to znásobí, když si do pozadí pustíte například Pelíšky. Každý si u zdobení vzpomene na své dětství, není nic lepšího než si připomenout krásné vzpomínky. Originální tradicí je si každý rok koupit ozdobu, na kterou napíšete datum, abyste si za pár let vzpomněli, co jste zrovna dělali.

7. Pečení 

Rádi spolu trávíte čas v kuchyni? Jestli ano, tak je tenhle tip na rande přímo pro vás. Pečení je na Vánocích asi to nejsladší a nejlepší. Můžete si udělat tematické perníčky anebo taky vánoční pizzu ve tvaru sněhuláka. Na webu máme několik snadných receptů, které spolu můžete zkusit.

Date ideas podle znamení

by @elvihradilkova