Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Ještě nemáš dárky? Tenhle článek tě zachrání!

Jsou dva dny do Vánoc a ty máš přesně nula (0) dárků? Tak to jsme minimálně dva… Ale neboj, i takhle na poslední chvíli se dají sehnat super věci, kterýma potěšíš svoje blízký. Ukážu ti jak.

Nojo, v nakupování dárků jsem nebyl nikdy dobrej. Úžasnej jsem ale v nakupování dárků na poslední chvíli! Takže jestli jsi na tom stejně jako já, tak se pohodlně usaď. Jdeme na to.

1.   Potisk něčeho/vlastní fotografie

Nic není lepšího než dárek, co je osobní a od srdíčka. Stačí ti vzít pár fotek, které si s danou osobou nafotil za poslední rok a jít je vyvolat do nejbližšího dmka nebo fotolabu. Potom už stačí být jenom trochu kreativní, fotky k sobě hezky poskládat a přidat krátký vzkaz.

To stejné platí pro potisk trička nebo mikiny. Na počkání ti v každém větším městě potisknou, co si vybereš a můžeš dát kamarádům jedinečný kousek oblečení s printem dělaným přímo pro ně. Můžou mít třeba pak krásnou Ivo Rittig mikinu jako tady @petr__kan.

2.   Gift cards

Tenhle dárek má dvě skvělý výhody.

1. Nikam pro něj nemusíš chodit a během pár kliků ho objednáš z domova.

2. Když přesně nevíš, co by se daným osobám líbilo, stačí koupit poukaz a oni už si vyberou sami.

Můžeš koupit kurz vaření na Masterclass, voucher do Footshopu, nebo třeba lístek na koncert. Výběr je víc než velikej a určitě najdeš ideální dárek pro každýho.

 

Joanne Chang - BAKE LIKE A PRO

374,-
by

Footshop voucher

500,-
by

Tommy Cash - Roxy, Praha

650,-
by

Sephora gift card

500,-
by

3.   Stírací los

Spoustu pošt, trafik a benzínek mají otevřeno ještě na samotný Štědrý den. Můžeš tak zkusit štěstí a pořídit pod stromeček stírací los. Vyhrát pod stromečkem jackpot přece není zas tak špatný, ne?

Musím ale uznat, že los není nijak extra veliká pecka a bude pro tebe lepší, když ji zkombinuješ ještě aspoň s jedním dalším malým dárkem.

4.   Hrnek pro nejlepšího…

Když bude nejhůř, zajdi do nejbližšího obchodního centra a ber dárek poslední záchrany.

Hrneček pro nejlepšího… tátu, mámu, kamaráda, babičku, dědu. No můžeš ve finále koupit hrneček i svýmu psovi..

Koho by upřímně aspoň trošku nepotěšilo, že on je ten nejlepší? K hrníčku můžeš koupit ještě zlevněný čaj v supermarketu a máš krásný balení. Kdo by nebyl spoko?

 

5.   FOMO tips

Ve FOMO jsme během prosince sepsali několik článků o tom, čím můžeš obdarovat své blízké. Spoustu dárků, které jsme doporučovali, už koupit nestihneš. DIY a nehmotné dárky, ale stihneš pořídit dokonce i poslední možný den.

Koukni třeba najdeš inspiraci tam.

FOMO DÁRKY: DIY EDITION

by @luciezicklerova

FOMO DÁRKY: Nehmotné

by @dimitrapapadopoulu