Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Je značka plavek modelky Emily Ratajkowski SCAM?

Značka plavek Inamorata, která byla uvedena na trh v listopadu 2017 slavnou modelkou Emily Ratajkowski, je pod palbou. S objednávkami nedodanými od října, neaktivním účtem na Instagramu a zákazníky ponechanými v nevědomosti zaznamenává značka jeden neúspěch za druhým. Pojďme se společně podívat na timeline fiaska značky Inamorata.

2017 - Začátky

Modelka, herečka, spisovatelka a byznysmenka Emily Ratajkowski přezdívaná Emrata si v listopadu roku 2017 založila svou vlastní značku plavek Inamorata.

Značka, která v italštině znamená zamilovaný a jejíž název odkazuje na modelčinu přezdívku, je odrazem svého návrháře. Design se setkává na půl cesty mezi vintage a moderním stylem s provokativními střihy.

První kolekce uvedená na trh obsahovala šestidílnou kolekci horních a dolních dílů plavek v ceně od 75 do 160 dolarů. Od té doby společnost rozšířila nabídku produktů o různé šňůrkové bikiny s potiskem, jednodílné plavky a neformální plážové šaty a svetry.

Od té doby až do roku 2023 zažívala značka světlé roky a vše šlo bez potíží.

Emily Ratajkowski o sexu na prvním rande: Ano, nebo ne?

by @martinastrel

2023 - Black Friday slevy a odmlčení značky

Při příležitosti Black Friday v listopadu 2023 se mnoho klientů nemohlo dočkat nové kolekce a všech slev, které značka nabízela. Více než čtyři měsíce poté se stále k nikomu nedostavila informace o jejich objednávce. Podle různých výpovědí klientů se jim od listopadu nikdo ze značky neozval a objednávky k nim nikdy nedorazily.

K tomu všemu je oficiální účet Inamorata na Instagramu od listopadu 2023 zcela neaktivní.

Inamorata již několik měsíců nedodala zákazníkům žádné výrobky a zřejmě nereaguje na žádné jejich stížnosti. To přimělo zástupy zákazníků, aby si na sociální síti X a profilu společnosti stěžovali. Zdá se, že žádný z účtů značky není aktivní, a tak lidé ve snaze získat zpět své peníze zaplavují i Emilyin osobní Instagram.

Měla jsem objednané bikiny v LISTOPADU, které stále nedorazily. Několikrát jsem poslala e-mail a dostala jsem jen automatické odpovědi o dalším zpoždění. To je fakt frustrující.
zákaznice Inamorata
Komentáře pod IG postem @inamoratawomen
Komentáře pod IG postem @inamoratawomen

2024 - První reakce

V reakci na to začala společnost Inamorata 19. března 2024 reagovat na stížnosti zákazníků v komentářích na Instagramu. Značka informovala zákazníky, že právě odeslala e-mailovou aktualizaci o zpožděných objednávkách s možnostmi, jak získat zpět peníze. Inamorata také některé lidi odkázala na svůj e-mail zákaznické podpory s pokynem, aby uvedli své jméno a číslo objednávky pro vrácení peněz.

Vzhledem k ohromnému množství objednávek mimo výprodej v rámci Black Friday máme u malého procenta objednávek zpoždění. Všem, kteří nechtějí čekat, nabízíme vrácení peněz v plné výši, přičemž se našim váženým zákazníkům upřímně omlouváme.
společnost Inamorata v úterý 19. března v příspěvku na Instagram Story
IG: @inamoratawomen stories

Více informací a vyjádření k situaci značka neposkytla a samotná majitelka společnosti Emily Ratajkowski se k situaci také nevyjádřila, přestože je na svém vlastním IG velice aktivní.

Podobný příběh zažívá v posledních měsících i italská influencerka Chiara Ferragni, která byla obviněna z finančních podvodů. Více se dovzíš tady.👇

Pád Chiary Ferragni - světové influencerky, které se zhroutil byznys i manželství skrz finanční podvody

by @martinastrel