Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Emily Ratajkowski o sexu na prvním rande: Ano, nebo ne?

Dva měsíce poté, co Emily Ratajkowski ukončila vztah s manželem Sebastianem Bear-McClardem, prozradila, jak to má nyní s randěním a co si myslí o sexu na prvním rande.

Modelka a autorka knihy My Body Emily Ratajkowski je sice zpět ve své dating game, ale ne tak docela v ložnici. Letos na podzim se rozvedla se Sebastianem Bear-McClardem a přiznává, že na sex myslí už na prvním rande.

Hodně jsem o tom přemýšlela, protože to dost vypovídá o dynamice moci, a sex na prvním rande je toho nejlepším příkladem. V tom jednom specifickém momentě je hrozně důležitá genderová dynamika.
Ratajkowski ve svém podcastu High Low With EmRata

Emily ve svém podcastu jasně sděluje, že si spojuje sex se zranitelností. Posluchačům dále sdělila, že tyto dva pocity jsou v souladu.

„Myslím, že pokud nejste připraveni být zranitelní, je to důvod, proč nemít sex na prvním rande,“ řekla herečka.

Hailey Bieber otevřeně o svém sex life s Justinem

@martinastrel

Přesto je ale několik faktorů, které ji odpuzují od toho, aby spala s mužem na prvním rande.

I když si říkám, že to byl zábavný večer a že je mi jedno, jestli se s tím člověkem ještě někdy uvidím, stejně nesnáším, když cítím, že mají pocit, že spaním se mnou něco dokázali. I když to není ten typ člověka, který by to řekl nahlas, ale prostě to z něj cítíte. To je důvod, proč se s mužem nevyspat.
EmRata

Sex, or no sex?

To, že Emily neskáče do postele několik hodin po trapné večeři a pár drincích, neznamená, že není ochotná se s někým pomilovat. Fyzická intimita je pro ni důležitá. Bez ní má tendenci na rande zapomínat.

Když se s nimi nevyspím, méně na ně myslím,“ dodala Ratajkowski. „Můžu na ně zapomenout do tří dnů.“

Takže...?

Myslím, že jsme dospěli k závěru, že by člověk měl dělat, co sakra chce,“ pokračovala Emily. „Ale vědět, co chceš dělat, je opravdu těžké. To je ta těžká práce.“

Emily také nedávno sdílela svůj coming out na TikToku podle virálního trendu. Takže u ní mají nyní šanci zabodovat obě strany.