Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jaký je sex s jednotlivými znameními?

Které znamení má rádo v posteli něhu a které se vydrží milovat celou noc?

Tip: Pro přesnější popis se podívej na to, jaké znamení máš v Marsu, a podle toho se řiď!

BERAN

Beranům vládne Mars, planeta sexu, a proto je pro ně sex velmi důležitý. V posteli vědí, co chtějí a jdou si za tím. Jsou spíše dominantnější a nudný sex není nic pro ně. Od svého partnera nepožadují romantiku, většinou se rádi hned vrhnou na věc. Berani v sobě mají spoustu energie a jejich oblíbená činnost na vybití této energie je právě sex. S Beranem velmi často zažiješ také usmiřovací sex, protože se rádi hádají.

BÝK

Býci jsou velmi smyslově založené znamení. Nevadí jim dlouhá předehra, právě naopak je víc dostane do nálady. Býci také před sexem ocení masáž od partnera nebo romantickou večeři. Dále zbožňují, když při sexu hraje hudba, a nejspíš mají i celý playlist sexy songů. Býci nejsou většinou jednoznačně dominantní, nebo submisivní, ale každopádně potřebují, aby jimi byl jejich partner obsessed a bylo mezi nimi v posteli určité spojení. Část těla, která vládne Býkům, je krk. Myslím, že víc ani říkat nemusím.

BLÍŽENCI

Dvojí osobnost Blíženců se ukazuje i v posteli! Jednu chvíli jsou nevinní a něžní, pak přepnou a dokážou být crazy. V sexu mají potřebu neustále zkoušet nové věci a hračky. Blíženci jsou znamení, které si zakládá na komunikaci, proto je v posteli (i mimo ni) vzrušuje dirty talk. Blíženci jsou také spojováni s rukama, které v sexu velmi rádi používají. Nebuď překvapený/á, když ti Blíženec zničehonic řekne: „Miluji tě!“.

RAK

Raci jsou jedno z těch znamení, které v posteli preferuje něhu. Samozřejmě se najdou i výjimky, ale obecně se Raci nacházejí spíše na té klidnější straně. To se pojí i s tím, že jsou většinou submisivním partnerem. Je pro ně důležitá láska a sex bez lásky zvládnou horko těžko. Je pro ně důležité, aby se při sexu cítili safe a milovaní. Po sexu s Rakem čekej, že se o tebe bude starat, donese ti vodu, uvaří ti a samozřejmě tě i dlouze pomazlí.

Brečet po sexu je v pohodě, post nut syndrom totiž existuje

@yanhoechka

LEV

Lvi jsou jedno z nejvíc freaky znamení! Sex je pro ně ve vztahu poměrně dost důležitý a chtějí, aby byl pokaždé nezapomenutelný pro oba partnery. Lvi potřebují, aby si jich partner vážil. Rádi dávají příkazy a jsou hodně dominantní. Své emoce dávají velmi často najevo, takže pokud budou in the mood, dají ti to patřičně znát. V neposlední řadě Lvi rádi mění polohy!

PANNA

Perfekcionistická povaha Panny se prolíná i do jejího sexuálního života. Jelikož se často zaměřuje na detaily a je velmi vnímavá, ví přesně, jak uspokojit svého partnera, a také ví, co její partner zbožňuje, a co naopak nemá v posteli rád. Panny proto raději dávají, než dostávají. Uspokojuje je už jen to, když vidí, že se to líbí jejich partnerovi. Obecně tohle znamení spíše zaujímá submisivnější roli, ale najdou se i výjimky!

VÁHY

I když jsou Váhy znamení harmonie, stability a rozhodnosti a čekal/a bys, že budou v posteli nudné a nerady budou zkoušet nové věci, opak je pravdou. Váhy vzrušují extrémy a jsou otevřené i experimentování. Tohle znamení si přímo vyhledává bad boys/girls, protože se jim líbí, že je vyvedou z míry, a jsou z nich naprosto mimo. Co Váhy dále vzrušuje, je určitě plácání přes zadek!

ŠTÍR

Největší freaks zvěrokruhu! To, že jsou Štíři nejvíc freaky a sexuálně zaměřené znamení, není žádnou novinkou ani překvapením. Jestli chceš zažít skvělý sex, najdi si Štíra! Tohle vodní znamení přesně ví, co dělat a kam sáhnout, aby uspokojilo svého partnera. Nebojí se různých hraček v posteli a ani sexu na místech mimo postel. Jsou opravdu crazy, takže pozor, na někoho může jejich sexualita působit jako too much. Kluci Štíři jsou také známí pro svoji BDE (Big Dick Energy)!

Které znamení je nejlepší v posteli?

@elvihradilkova

STŘELEC

Střelec je přesně to znamení, které chce mít sex na nejvíc bláznivých a originálních místech. Jakožto ohnivé znamení jsou plní energie a v sexu zastávají často dominantnější roli nad partnerem. Vzrušuje je nespočet věcí od roleplays po dlouhé předehry.

KOZOROH

O Kozorozích si na první pohled nemyslíš, že jsou freaky, ale opak je pravdou! Tohle znamení se ze začátku možná drží, ale jakmile jste spolu v jedné posteli, není cesty zpět. Mají v sobě spoustu sexuální energie a rádi zaujímají dominantní roli. Kozorohové jsou také známí tím, že se rádi starají o své partnery. Proto očekávej po intenzivním sexu dlouhé mazlení. Jako poslední velké plus jsou velmi chápaví a nebudou dělat nic, co by ti bylo nepříjemné.

VODNÁŘ

Vodnář je znamení, které má možná studené srdce, ale zato miluje a prožívá sex! Proto Vodnáři většinou tíhnou k přátelství s výhodami nebo one night stands. Dokážou mít opravdu zajímavé sexuální fantazie a nápady. Sex s nimi nebude pro někoho, kdo má rád něhu. V neposlední řadě mají rádi, když o svého partnera musí bojovat a dokazovat mu, jak jsou dobří.

RYBY

O sexu s Rybami se říká, že je to jako splněný sen. Stejně jako Vodnáři mají nespočet sexuálních fantazií, které chtějí se svým partnerem zažít. Pro Ryby je také důležité spojení obou partnerů a těžko budou mít sex s někým, ke komu nic necítí. Mají spousty nápadů, jak sex okořenit a udělat z něj nezapomenutelný zážitek. Ryby dále vzrušuje intimita a hezké spodní prádlo.