Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jaké šperky si pořídit na léto?

Krásné počasí je tady, tak si pojďme říct, které šperky se ti budou na léto hodit.

S létem a teplým počasím nám mizí možnost vrstvit oblečení, i tak si ale můžeš se svými outfity vyhrát – především díky doplňkům a šperkům. Ty totiž ozvláštní každý outfit tak, že nebude nudný, a navíc je můžeš vrstvit a neuvaříš se.

Pro nejlepší kousky mrkni do sekáčů, starožitnictví nebo na lokální trhy ve tvém městě.

Jednoduchý řetízek

Určitě by ti neměl chybět jednoduchý řetízek, který můžeš nosit pořád a zároveň ho využiješ jako základní kámen pro stavbu dalších vrstev. Může to navíc být i tvůj ikonický doplněk a do tohoto kousku se zrovna vyplatí investovat.

Stuha a velký přívěsek

Masivní přívěsky jsou teď in a seženeš je na spoustě míst nebo si je můžeš i jednoduše vyrobit. Je to jasný trend letoška, který ti přinese spoustu komplimentů.

Nezapomeň vyzkoušet i slavnou kytičku na krk!

Perly a mušle

Největší klasika, kterou v létě můžeš vytáhnout, jsou perlové řetízky, náušnice nebo prstýnky. To samé platí pro mušle. Pokud jedeš k moři, kde jsou mušle, tyhle doplňky si tam můžeš vyrobit.

Prstýnky

Ty ti rozhodně nesmí chybět. Neboj se je kombinovat, čím víc, tím líp! Neboj se dát dohromady zlato, stříbro, kamínky, různé velikosti a materiály. Kreativitě se meze nekladou a já osobně miluju, když má někdo milion prstýnků na rukách.

Jak poznat, jestli ti více sluší stříbrné či zlaté šperky

by @lucinka_zicklerova

Kamínky na zuby

Pokud chceš něco, co moc lidí nemá a přitáhneš tím pozornost, zkus kamínky na zuby. Jedná se o neobvyklou věc, která ale krásně doplní tvůj look. Já sama je mám a dost mi to zvedlo sebevědomí. Dělala mi je skvělá @gimmegemz.

Italian charms

Tyhle náramky vzaly TikTok útokem a podle mě je to super. Poskládáš si je sám/sama z individuálních dílků, takže je můžeš skvěle přizpůsobovat tvým momentálním chutím. Seženeš je určitě na internetu, ale v sekáčích už to bohužel tak jednoduché nebude. Jestli máš tip, kde je koupit, hit me up!

Inspirace na vrstvení šperků:

Astro rada

Léto je taky ideální čas na nošení všech tvých kousků s kameny. Pokud nevíš, které jsou na tohle období nejlepší, mrkni do článku. 👇

5 nejlepších kamenů na léto

by @elvihradilkova