Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak poznat, jestli ti více sluší stříbrné či zlaté šperky

Výběr šperků může být občas pěkný oříšek. Tento guide ti pomůže zjistit, jestli se k tobě více hodí zlato nebo stříbro.

Pro začátek je dobré si říct, že můžeš nosit cokoliv, co chceš. Já sama ráda kombinuji zlato i stříbro, protože je to zábavné. Pokud tě ale zajímá, co se k tobě více hodí, tenhle návod ti pomůže na to přijít.

Jak na to?

Důležité je znát svůj podtón pleti, který může být teplý, studený, nebo neutrální. To nejčastěji poznáš podle barvy žil na zápěstí. Dále také záleží na barvě očí nebo vlasů.

Studený tón

Pokud se špatně opaluješ a rychle se spálíš, pravděpodobně máš studený tón pleti. Poznat to můžeš i podle barvy žil na zápěstí, které jsou většinou modré nebo fialové. Co se týče barvy vlasů, ty jsou nejčastěji blond, hnědé nebo černé, oči pak modré až tmavě hnědé. Nejspolehlivější ukazatel jsou ale žíly na zápěstí.

Lidem se studeným podtónem nejvíce sluší stříbro, bílé nebo růžové zlato a platina. Pokud by sis chtěl/a pořídit nějaký ten kamínek, budou pro tebe nejlepší perly, diamanty nebo něco ve fialové, růžové, zelené a červené barvě.

Teplý tón

Teplý tón je je přesný opak studeného, tedy snadno a rychle se opaluje a málokdy se spálí. Pokud máš teplý podtón, tvoje žíly mají nažloutlou nebo olivově zelenou barvu. Oči máš nejčastěji zelené nebo oříškově hnědé, vlasy většinou zrzavé, blond nebo medově hnědé. Opět je nejspolehlivějším ukazatelem tvoje zápěstí.

Teplému tónu bude nejvíce slušet zlato anebo růžové zlato. V kamínkách je určitě nejlepší volba oranžová, žlutá, tyrkysová nebo červená.

Neutrální tón pleti

Pokud se nenacházíš ani na jedné straně, máš neutrální tón pleti, takže můžeš nosit cokoliv, co chceš. Big win!

Jak už bylo řečeno na začátku, tohle je jenom guide, kterým se vůbec řídit nemusíš. Záleží jenom na tom, co se líbí tobě a co nakonec zvolíš.