Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jaká novoroční předsevzetí mají znamení zvěrokruhu?

Každý z nás si někdy dal novoroční předsevzetí. Jaké si nejčastěji dávají jednotlivá znamení?

Beran: Začnu víc cvičit

Přestože jsou Berani velmi aktivní znamení, mají problém s motivací a udržením si svého předsevzetí. Jsou klasickým příkladem toho, že si člověk dá v lednu předsevzetí, vydrží to měsíc a pak se mu přestane chtít. Nejčastějším předsevzetím u Beranů je, že začnou (víc) cvičit.

Býk: Přestanu jíst nezdravě

Býci jsou známými milovníky jídla. S tím se pojí i jejich novoroční předsevzetí. Po Vánocích, které projedli, si dávají předsevzetí, že začnou jíst více zdravě. Je spousta Býků, kteří tohle předsevzetí dodrží, ale také je spoustu těch, kteří neodolají všemožným dobrotám.

Blíženci: Začnu nahrávat podcast

Skvělým předsevzetím pro upovídané a komunikativní Blížence není nic jiného, než že začnou nahrávat podcast! Tohle znamení je opravdu plné energie, navíc mu vládne planeta komunikace Merkur. Podcast by Blížencům jen prospěl, tohle předsevzetí by si určitě měli dát.

Inspirace na vánoční dárky pro každé znamení

by @elvihradilkova

Rak: Budu trávit více času se svými blízkými

Raci jsou rodinným znamením. Milují svou rodinu, přátele a své blízké. Chtěli by s nimi trávit co nejvíce času a věnovat se jim, proto se jejich novoroční předsevzetí týká přesně toho. Tohle předsevzetí je pro ně poměrně lehce splnitelné, takže jim můžu pogratulovat!

Lev: Změním svůj šatník

Lvi jsou hvězdami celého zvěrokruhu. Nebo si to alespoň myslí. Chtějí vždy vypadat skvěle a jít s trendy. Na to navazuje jejich časté novoroční předsevzetí, že si změní šatník. Ať už ho chtějí protřídit, nebo si nakoupit nové věci, změna oblečení je něco, nad čím Lvi každoročně přemýšlí.

Panna: Budu si více organizovat věci a naučím se chodit včas

Panny chtějí být velmi organizované. Ale je tomu tak doopravdy? Většinou ne, proto je jejich novoročním předsevzetím plán, že si koupí diář, budou si do něj pravidelně všechno zapisovat a přestanou chodit všude pozdě. Dodrží to? Částečně. Diář si koupí, budou si do něj zapisovat nějaký ten měsíc, ale chodit včas určitě nezačnou.

Váhy: Přestanu být nerozhodný/á

Váhy neustále váhají a váhají. Uvědomují si to, a proto s tím chtějí seknout. Tohle však bude jedno z těch předsevzetí, které nedokáží dodržet. Váhy mají v povaze svou nerozhodnost, a i když se budou sebevíc snažit to změnit, nejspíš se jim to úplně nepodaří. Co zkusit nějaké reálnější předsevzetí?

Jak prožívají znamení Vánoce?

by @elvihradilkova

Štír: Přestanu myslet na svého/svou ex

Ach jo, Štíři, tohle předsevzetí si dáváte často, že? Štíři jsou známí tím, že se nemohou dostat přes svého/svou ex. Tohle předsevzetí je skvělé, ale musí se dodržet! Stejně jako u Vah bych asi doporučila reálnější předsevzetí, protože všichni víme, že to vaše je skoro nesplnitelné.

Střelec: Vycestuju do zahraničí

Dobrodružní Střelci si přejí jen jedno, a to vycestovat do zahraničí! Jelikož jsou svému předsevzetí oddaní, už v lednu začínají plánovat různé výlety a dovolené. Jsem si jistá, že s trochou trpělivosti své předsevzetí dodrží a minimálně jednou za rok někam vyjedou.

Kozoroh: Vydělám třikrát více než minulý rok

Ambiciózní Kozorohové mají spousty předsevzetí a je těžké si vybrat jen jedno. Oni by totiž měli nejradši všechno, a to hned. Nejčastějším předsevzetím, které k nim i skvěle sedí, je, že začnou vydělávat několikrát více peněz než v uplynulém roce. A protože jsou opravdu motivovaní, věřím, že se jim to splní.

Jak si znamení dekorují byt na Vánoce?

by @elvihradilkova

Vodnář: Začnu více číst knihy

Vodnáři jsou znamení, které miluje různé technologie a tráví s nimi spoustu času. Tomu chtějí dát každý rok (alespoň trošku) konec. Jejich časté předsevzetí je, že začnou více číst knihy a meditovat a starat se o své mentální zdraví. Za mě je to super nápad a určitě by se toho měli celý rok držet.

Ryby: Budu si více chránit své srdce

Růžové brýle jsou oblíbeným doplňkem Ryb, což jim často způsobuje zlomené srdce. Na základě toho si spousta Ryb dává za předsevzetí, že by si měly více chránit své křehké srdíčko a dávat si pozor, koho si pouští k tělu. Já Ryby v tomhle podporuji, protože si nikdo nezaslouží smutnit kvůli (skoro)partnerovi.