Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak si znamení dekorují byt na Vánoce?

Potřebuješ inspiraci na vánoční dekorace, ale nevíš, po čem sáhnout? Nech za sebe rozhodnout svoje znamení zvěrokruhu.

Znamení jsem rozdělila do čtyř skupin podle jejich živlu.

OHNIVÁ ZNAMENÍ (BERAN, LEV, STŘELEC): FANCY

Ohnivá znamení jsou ráda středem pozornosti a musí být vždy o něco víc extra než ostatní. Ve vánočních dekoracích se přímo vyžívají! Chtějí, aby jejich byt vypadal co nejvíc fancy, takže mají světýlka všude, perfektní stolování na Štědrý večer a celý byt sladěný do jednoho odstínu. Nejvíc práce si dávají se stromečkem, na kterém najdeš ty nejkrásnější ozdoby.

ZEMSKÁ ZNAMENÍ (BÝK, PANNA, KOZOROH): ÚTULNÝ

Pro zemská znamení jsou Vánoce nejoblíbenějším svátkem roku. Je to čas, kdy se nemusí cítit špatně za to, že se jen válí u pohádek a pojídají cukroví. K tomu přizpůsobí i svůj byt a zútulní si jej. Klíčovými prvky bude hodně svíček a huňaté deky a polštáře. Když vejdeš k nim do bytu, dýchne na tebe kouzlo Vánoc. Co dál nesmí chybět, jsou i kýčovité vánoční doplňky!

VZDUŠNÁ ZNAMENÍ (BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁŘ): MODERNÍ

Nejmodernější styl vánočního dekorování budou mít určitě vzdušná znamení. Tato znamení se snaží oprostit od tradičních ozdob a dekorací, hledají spíš moderní alternativy. Doma jim nesmí chybět spousta světýlek a různých svítících dekorací. Nemají rádi přeplácané byty, proto vše ladí do minimalistického stylu, a někteří se v dekorování příliš nevyžívají.

VODNÍ ZNAMENÍ (RAK, ŠTÍR, RYBY): TRADIČNÍ

Pro vodní znamení je nejdůležitější, aby se o Vánocích sešla celá rodina a všichni spolu prožili svátky klidu a míru. Milují tradice, a proto i svůj byt zdobí tradičně. Najdeš u nich stromeček s klasickými ozdobami, adventní věnec, polštáře s nápisem „Marry Christmas!“ a nesmí chybět ani jmelí.