Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak prožívají znamení Vánoce?

V dnešním článku se dozvíš, jak se jednotlivá znamení chovají v souvislosti s právě přicházejícími Vánoci a co jsou jejich tradice na svátky.

Vánoce mohou být stresujícím obdobím, tak se pojďme společně podívat, jak je prožívají znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani jakožto extroverti milují Vánoce, protože mají konečně důvod k párty a oslavám. Buď budou navštěvovat jednu párty za druhou, nebo dokonce jednu uspořádají u sebe doma. Milují věšet světýlka všude, kam se dá, a vždy jsou první, kdo se těší na otevírání dárků. A protože jsou vznětliví, Vánoce se u nich bez hádky obejdou jen zřídka.

Býk

Býci si užívají vánoční svátky nejraději z pohodlí gauče s talířem plným cukroví u nějaké romantické komedie. Díky jejich smyslu pro krásu se vyžívají ve vánočních dekoracích, kterými zaplňují celý byt, zkrátka každá místnost musí řvát, že jsou Vánoce. Býci milují dávat a i dostávat dárky, takže celý prosinec vybírají perfektní věci pro své milované a těší se, až je budou moct rozdat.

Blíženec

Blíženci jsou hodně nevypočitatelným znamením a nikdy nevíš, s jakou novou vánoční tradicí přijdou. Neustále vymýšlejí, co za nové dekorace by koupili, jaké originální cukroví upečou, a už týdny před Štědrým dnem mají sestavený nejnovější playlist, který budou pouštět celé svátky. Taky všechny obepisují a přejí jim veselé Vánoce.

Rak

Raci jsou rodinnými typy a Vánoce jsou pro ně jedinečnou příležitostí, jak strávit kvalitní čas se svými nejbližšími. Rádi všem lidem okolo ukazují, jak moc je mají rádi, a proto se v dávání dárků vyžívají. Rak je právě ten, kdo peče většinu cukroví a neustále fotí a točí videa, aby zachoval pěkné vzpomínky na Vánoce.

Lev

Nejoblíbenější věcí pro Lvy o svátcích je určitě to, že mají konečně příležitost se vyfiknout a ukázat všem své skvělé outfity. Taky zbožňují vánoční nákupy všeho druhu, od dárků po sladěné ozdoby na stromeček. Jestli máš v rodině Lva, zaručuju ti, že to bude právě on, na kterého budete čekat při večeři, protože se bude tři hodiny upravovat, aby byl klasicky za hvězdu.

Panna

Panny a jejich perfekcionismus budou všem lézt na nervy. Panna bude mít u sebe nejspíš deníček s rozvrhem, kdy a co se bude o Vánocích dít. Takže fronty v obchoďácích, zapomenutý cukr do cukroví a opoždění hosté jim budou opravdu pít krev. Panny si taky dávají záležet na tom, aby jejich byt byl plný krásných dekorací a hezky voněl. A jestli se chystáš zdobit stromeček s Pannou, radši to nech jen na ní, stejně si ho ve výsledku nazdobí jen podle sebe.

Váhy

Váhy podobně jako Býci milují luxusní a hezké věci a zejména o Vánocích se v nich vyžívají. Mají osobitý styl a vždy vyberou ty nejkrásnější ozdoby, balicí papír, světýlka a různé blbosti na navození pravé vánoční atmosféry. Váhy jsou taky romantici, takže nesmí zapomenout obstarat jmelí, pod kterým si přejí dostat sladký polibek.

Štír

Štíři si dávají opravdu záležet na svém seznamu přání a nejspíš ho do Štědrého dne ještě 50krát změní. Taky milují dávat dárky a celý rok pozorně poslouchají své přátele a rodinu, aby jim mohli dát ten nejpromyšlenější a nejkrásnější dárek. Štíři se celé svátky rádi dívají na filmy, hlavně na Grinche.

Střelec

Střelci jsou optimisti a mají rádi společnost, a proto jsou takovým dobrým skřítkem Vánoc. Neustále se všech ptají, jestli jsou okey a jestli nechtějí s něčím pomoct. Ve svátky nejraději jezdí na hory, kde můžou sáňkovat, lyžovat nebo snowboardovat, a na gauči je najdeš jen zřídka.

Kozoroh

Kozorozi si zakládají na tradicích. Zejména o Vánocích je najdeš u zdobení perníčků, rozsvěcování stromečku, lití olova a zpívání klasických koled. Odmítají zavést něco nového, a to může vyústit v konflikt, hlavně když žijí s Blížencem.

Vodnář

Vodnáři milují konspirační teorie a nejspíš tě s nimi budou otravovat i o Vánocích. Vodnář nejspíš bude žít v tom, že je Ježíšek mimozemšťan, Vánoce neexistují a vše je jen záminka pro vládu, aby z lidí vytáhla peníze. Jsou taky hodně vybíraví a zavděčit se jim jídlem, nebo dokonce i dárkem bude těžký úkol.

Ryby

Ryby jsou sentimentální snílci a Vánoce prožívají v tom správném svátečním duchu. Těší se na čas strávený s rodinou a na příležitost se pořádně opít. Mají taky velké a dobré srdce a budou se snažit, aby se všichni cítili pohodlně a jako doma. Jo a taky se nejspíš v průběhu Vánoc tak pětkrát rozbrečí u pohádek a filmů, u kterých budou 24/7.