Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Kozoroh

Narodil/a ses ve znamení Kozoroha a zajímá tě, které znamení se k tobě hodí nejvíce? A se kterým by sis raději neměl/a nic začínat, protože ti zlomí srdce? Tohle a ještě více, se dozvíš v dnešním článku.

Hledáš věrného partnera, který bude vždy stát při tobě? Pokud ano, najdi si Kozoroha! Právě zemské znamení Kozoroha je jedno z nejvěrnějších znamení celého horoskopu. Kozorohové mají však před svým srdcem pomyslnou zeď, kterou jen tak pro někoho neshodí a neotevřou se mu. Ve vztahu hledají stabilitu, jistotu a upřímnou lásku. Pro svého partnera se snaží být oporou a bezpečným místem.

Protože jim trvá, než se někomu otevřou a zamilují se, mohou ze začátku působit chladně a nedostupně. Jestli se ti podaří shodit Kozorohovu zeď, máš vyhráno! Taky se říká, že jsou otcové všech znamení, so where are my people with daddy issues?

BERAN X KOZOROH

Tady nemůže vzniknout nic dobrého. Kozoroh i Beran mají úplně odlišné pohledy na svět a zcela jiné hodnoty. Kozoroh vše promýšlí a raději plánuje, zatímco Beran jde do všeho po hlavě. Kozoroh trpí úzkostmi a Beran si většinu věcí ani nebere k srdci. Dlouhodobý vztah těchto dvou znamení by pro ně byl spíš za trest, protože není žádná oblast života, kde by si mohli rozumět. It's a no from me!

BÝK X KOZOROH

Kozoroh a Býk jsou zemská znamení, proto zde vzniká shoda už na první dobrou. Obě znamení od svého partnera vyžadují věrnost, stabilitu, trpělivost a oddání se tomu druhému. Stejně tak mají oba potřebu stále něco budovat, což by se hodilo v budoucnu, když by chtěli založit rodinu. Budou se shodovat dokonce i v sexu. Jediná nevýhoda tohoto vztahu bude pomalá dynamika, protože obě znamení potřebují čas. Nakonec však může vzniknou krásný, pevný a hluboký vztah.

BLÍŽENCI X KOZOROH

Kozoroha může nadchnout to, jak Blíženci smýšlí o životě, avšak dlouhodobě spolu vycházet nemohou. Blíženec je někdy až příliš povrchní a navíc nerad plánuje – to Kozoroha vždy vytáčí. Blíženec by rád stále někde lítal, zatímco Kozoroh by raději zůstal v pohodlí domova nebo na nějakém klidném místě bez lidí. Ze začátku by si mohli však rozumět v sexu, ale dlouhodobý a hluboký vztah to určitě nebude.

RAK X KOZOROH

Rak a Kozoroh mají šanci na pěkný vztah! Od samého začátku budou se sebou spokojeni a budou si užívat vzájemné společnosti. Kozorohovi se zalíbí Rakova touha po velké a spokojené rodině a Rakovi Kozorohova cílevědomost. Jejich vztah bude vcelku bezstarostný, avšak po nějaké době se z něj stane rutina a bude záležet na obou partnerech, jestli je bude jejich soužití stále naplňovat.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Rak

by @elvihradilkova

LEV X KOZOROH

Kozoroh se bude se Lvem trápit. Především mu bude na nervy lézt Lvovo utrácení peněz a příliš vysoké nároky. Díky tomu se bude Kozoroh cítit méněcenný a může upadat do špatných nálad. Další věc, co bude Kozorohovi vadit, je Lvova touha být za každou cenu středem pozornosti. Kozorohové chtějí být ve vztahu dominantnější, a to se Lvem nezažijí. Jejich vztah nebude vůbec harmonický a udělají dobře, když se do něj ani nepustí.

PANNA X KOZOROH

Pokud Kozoroh narazí na Pannu, má v podstatě vyhráno. Zemské znamení Panny mu může poskytnou vše, po čem ve vztahu touží: spolehlivost, praktičnost a starostlivost. Potíže nastanou v moment, kdy Panna začne být až moc kritická, a protože Kozoroh snáší kritiku velmi těžko, bude trpět. Na druhou stranu tato kritika může některé Kozorohy motivovat (ale opravdu jen některé). V sexu by si mohli rozumět, takže skoro ideální stav.

VÁHY X KOZOROH

Tady bude lepší, když Kozoroh s Váhou zůstanou pouze přáteli. Váhy znají spousty vlivných osobností a budou ho s nimi chtít seznámit. To se Kozorohovi samozřejmě líbí, protože kariéra je pro něj důležitá. Kromě toho mu však Váhy nemají co nabídnout. Jejich povahové rysy se podobají Blíženci a Kozoroha vytáčí. Tato znamení jsou velmi odlišná a romantický vztah by mezi nimi kvetl pouhou náhodou.

ŠTÍR X KOZOROH

Mezi Kozorohem a Štírem by mohlo vzniknout opravdu silné pouto. Kozoroh touží po uznání, které mu je Štír ochotný poskytnout. Obě znamení se od sebe mají co učit, proto spolu ráda tráví čas. Štírovi se bude líbit autoritativní postavení a síla Kozoroha. Jsou poměrně odlišní, ale budou si dokonale rozumět v sexu. Tento vztah má šanci být pevný, ale myslím, že bude spíš krátkodobý, zato intenzivní.

STŘELEC X KOZOROH

Střelec není pro Kozoroha žádnou výhrou, spíše utrpením. Jsou naprosto odlišné povahy: Kozoroh je při zemi, realistický, cílevědomý a má sklony k pesimismu, Střelec je zase lehkomyslný dobroruh, věčný optimista a chce si užívat života plnými doušky, a to za každou cenu. Hluboký vztah mezi nimi nevznikne nikdy. Nedoporučovala bych ani one night stand, pokud se Kozoroh nechce trápit.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Střelec

by @elvihradilkova

KOZOROH X KOZOROH

Kozoroh je pro Kozoroha jedním z nejideálnějších partnerů, protože ví, co od něj a jejich vztahu může očekávat. Mají stejně nastavené hodnoty a cíle. Může mezi nimi nastat spor o dominanci, obě znamení totiž budou chtít to dominantnější postavení ve vztahu. Budou se spolu každopádně cítit bezpečně a mohou se na toho druhého kdykoliv spolehnout. Pokud jim to nevyjde ve vztahu, měli by být přáteli.

VODNÁŘ X KOZOROH

Vodnáři se snesou málo s kým a Kozoroh není výjimkou. Kozoroh možná bude zprvu fascinovaný názory a životním stylem Vodnáře, avšak společné soužití by bylo jen na škodu. Kozorohovi začne vadit nepraktičnost, chladnost a nespolehlivost Vodnáře a Vodnáři bude Kozoroh připadat až moc tvrdý. V sexu si také nebudou rozumět, protože Vodnáři nejsou tolik sexuálně zaměření jako Kozorohové, kteří sex milují.

RYBY X KOZOROH

Ke Kozorohovi se povaha Ryb skvěle hodí. Ryby jsou velmi poddajné, což se dominantnímu Kozorohovi zamlouvá. Ryby budou Kozoroha stále obskakovat, komplimentovat a dělat, co mu na očích vidí. Ideální že? Až do doby, kdy Ryby začnou být too much. Kozorohovi bude také vadit lenost a téměř žádná cílevědomost Ryb. Teoreticky by spolu mohli vést hezký vztah, ale myslím si, že ho Kozoroh po nějaké době rád ukončí.

Příště ti povím něco málo o love life vzdušného znamení Vodnáře.