Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Střelec

Narodil/a ses ve znamení Střelce a zajímá tě, které znamení se k tobě hodí nejvíce? A se kterým by sis raději neměl/a nic začínat, protože ti zlomí srdce? Tohle a ještě více se dozvíš v dnešním článku.

Pro ohnivé znamení Střelce je ve vztahu důležitá vzájemná úcta, upřímnost a hlavně osobní svoboda.velmi vysoké nároky na svého budoucího partnera, a proto se často v lidech zklame. Díky jeho ohnivé povaze se žene stále do nových a nových vztahů, známostí i přátelství. Někdy se bere jako největší player zvěrokruhu. Je pro něj důležitá osobní svoboda a jen tak pro někoho se jí nevzdá. Neříkám, že není věrný, ale pokud ho partner doopravdy nezaujme, najde si nejspíš někoho jiného.

Jsou dva typy Střelců: ti, kteří sex milují, a ti, kteří ho berou jako jakousi povinnost.

BERAN X STŘELEC

Mezi těmito dvěma ohnivými znameními to jiskří od samotného začátku! Myslím si, že pro Střelce je Beran opravdu perfektní kombinace. Protože jsou oba ohnivá znamení, mají stejný pohled na svět, podobně řeší problémy a mají i podobné názory. Oba jsou optimisté a jejich vztah bude plný radosti. Sice se budou nejspíš poměrně často hádat, ale vždy to vyřeší udobřovacím sexem.

BÝK X STŘELEC

Tady to bohužel přiliš klapat nebude. Býk je pro Střelce až moc při zemi a Střelec jej bude vnímat jako nudného partnera, který by nejraději jen jedl, spal a měl sex. Také nebude chápat Býkovu přehnanou obavu o ztrátu svého partnera. Tito dva by spolu mohli vydržet za předpokladu, že se Střelec bude chtít usadit a nechá svůj bohémský život v minulosti.

BLÍŽENCI X STŘELEC

Mezi Blížencem a Střelcem panuje shoda. Obě znamení mají ráda volnost, společnost a dobrodružství. Jsou také věčnými optimisty a skoro nikdy se nebudou hádat. Jediný zádrhel by mohl nastat v moment, kdy se bude Střelec cítit jako ten chytřejší ve vztahu. Mohlo by ho to přestat bavit a šel by hledat uspokojení jinam. Každopádně pokud se jim nevydaří vztah, zaručeně budou skvělými přáteli až do smrti.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Blíženci

by @elvihradilkova

RAK X STŘELEC

Světy Raka a Střelce jsou naprosto rozdílné, a proto mezi nimi nikdy nemůže vzniknout pevný a trvalý vztah. Raci jsou hodně rodinně založení a upínají se na svého partnera. Střelci jsou přesný opak, proto si tito dva k sobě ne a ne najít cestu. Nejsou nepřáteli, ale zkrátka nemluví stejnou řečí a nedokážou toho druhého pochopit. Já bych se radši do tohoto spojení nepouštěla.

LEV X STŘELEC

Další úžasná ohnivá kombinace, která ma velký potenciál. Sice je pro Střelce Beran perfect match, ale se Lvem toho mají také mnoho společného. Jak Lev, tak Střelec se rádi baví, poznávají nové lidi a respektují partnerovu touhu po svobodě. Mezi jejich oblíbené činnosti patří rande v parku, kavárně nebo v restauraci, kde mohou sledovat lidi a společně je soudit. Shodovat se budou i co se týče sexu.

PANNA X STŘELEC

Střelci ve vztahu s Pannou nebude dobře. Střelec je věčný optimista a snaží se nevidět v lidech to špatné. Na druhou stranu Panna je extrémně kritické znamení a vidí v lidech v podstatě jen to špatné (nebo minimálně se na to zaměřuje). Z tohoto důvodu bude Střelec trpět a po nějaké době bude muset vztah ukončit. Zároveň je Panna ochotna se učit a změnit, takže pokud budou oba chtít, může z toho vzniknout hezký vztah.

VÁHY X STŘELEC

Střelce zaujme hlavně vzhled Vah. Jakmile se pustí do konverzace, oba zjistí, že tudy cesta nevede, nemají si v podstatě o čem povídat a jejich názory jsou naprosto rozdílné. Střelec se snaží být za každou cenu upřímný a Váhy se zase upřímnosti vyhýbají. Pokud nebudou mít tito dva shodu v jejich Moon sign, Venus sign nebo Mars sign, horko těžko spolu vydrží. V sexu by jim to však klapat mohlo, takže jako krátký románek ideální.

STŘELEC X ŠTÍR

Tato kombinace je velmi složitá, protože hodně záleží na povaze Střelce. Pokud lehkomyslnější typ Střelce narazí na Štíra, tak nevznikne nic dobrého. Majetnický Štír bude chtít Střelce jen pro sebe, ale ten by si nejraději užíval a cestoval po světě. Mezi těmito dvěma může vzniknout vášnivý románek plný sexu a hádek, ale spokojený vztah nikoliv.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Štír

by @elvihradilkova

STŘELEC X STŘELEC

Střelec se s druhým Střelcem bude cítit jako nejšťastnější člověk na Zemi. Mají stejný smysl pro humor a touhu po adrenalinu, proto se spolu nikdy nebudou nudit. Budou neustále plánovat nové věci a užívat si života plnými doušky. Od začátku mezi nimi panuje velká touha a oba budou doslova hořet. Je však možnost, že vzplanutí brzy odezní a zůstanou přáteli.

KOZOROH X STŘELEC

Střelec a Kozoroh jsou naprosto odlišná znamení s opačným pohledem na svět a rozdílnými zásadami. Tito dva nemají snad nic společného a pochybuji, že by si někdy mohli rozumět více než na přátelské vlně. Kozoroh se zajímá hlavně o svou kariéru a nerad chodí do společnosti. Střelec to nebude chápat a opustí Kozoroha, kterému to však nebude vadit.

VODNÁŘ X STŘELEC

Jestli se někdo opravdu doslova a do písmene hodí ke Střelci, tak je to právě Vodnář. Obě znamení jsou duchovně založená a mají spousty společných témat, která budou rozebírat nad sklenkou dobrého vína. Střelec a Vodnář mají takové spojení, které by jim mohl leckdo závidět. Pokud budou bydlet společně, jejich byt nebude často uklizený, protože oba neustále někde lítají. To však nic nemění na tom, že jsou pro sebe jako stvoření!

RYBY X STŘELEC

Ačkoliv se na první pohled zdá, že jsou zcela odlišní, opak je pravdou a rozumí si na velmi vysoké úrovni. Stejně jako Střelec s Vodnářem, Střelec s Rybou budou trávit dlouhé hodiny filozofickými rozhovory o životě a nadpřirozenu. Střelec bude okouzlený jemnou, ale mystickou povahou Ryb. Jejich vztah nebude stát nohama na zemi, zato spolu prožijí spoustu krásných chvilek.

Příští týden se společně podíváme na zub milostnému životu Kozorohů.