Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak dostala bathtub scene Jacoba Elordiho k policejnímu vyšetřování

Jacob Elordi je zapojen do policejního vyšetřování ve své rodné Austrálii poté, co údajně v sobotu napadl producenta rozhlasového vysílání.

Hvězda Saltburn nebo Priscilly, o které se nepřestává v poslední době mluvit, má problém - čelí policejnímu vyšetřování kvůli údajnému napadení producenta Joshuy Foxe. Poprvé o událostech informoval australský deník The Daily Telegraph. Podle něj se Jacob nacházel ve svém hotelu, kam za ním neohlášeně dorazil producent pořadu The Kyle & Jackie O Show.

Po Jacobovi požadoval, aby na pondělní vysílání do studia poslal svou bathtub water pro kolegyni k narozeninám, čímž dělal referenci na známou scénu ze Saltburn. Údajně s sebou měl na vodu mít i nádobu.

Jacob Elordi má problém s objektivizací. Jsem z toho unavený, tvrdí herec

@yanhoechka

Joshua Fox si jejich konverzaci nahrával. Když si toho Jacob všiml, požádal ho, aby přestal natáčet a smazal všechen materiál. Situace se zvrhla v momentě, kdy Fox výzvu odmítl. Elordi se měl údajně rozčílit a držet producenta pod krkem.

He kind of gets up in my face. I could've kissed him he was that close. So I'm backed against this wall. He's right in my face and his two boys are now on either side of me... I'm feeling quite intimidated.
Joshua Fox

Potyčka měla skončit v momentě, kdy jeden z Elordiho přátel zasáhl a hereckou hvězdu odtáhl. Případem se nyní zabývá policie. Tým Jacoba ještě nepodal žádné vyjádření.

Not that baby girl of you, Jacob. :(

Kam dál?👀

Recenze: Saltburn – Na tohle s rodiči nekoukej

@honza_vhrlk

Zdroje: Vanity Fair, The Telegraph, The Daily Telegraph