Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak dobře zabalit dárky: osobní věnování, mašle a balící papír

Po přečtení tohoto článku budeš dárky balit ještě líp než sám Ježíšek. Nejdeš v něm totiž tipy a triky na to, jak pod stromeček nejlépe zabalit dárky pro své milované.

Volba balicího papíru

Pokud stále nemáš balicí papír, hlavně nepodceň přípravu a nespoléhej, že něco najdeš doma. To by nemuselo dopadnout úplně nejlépe. Pro ty nejhezčí balicí papíry navštiv kamennou prodejnu nebo e-shop prodejen Tiger, DM, nebo papírnictví Plojhar.

Reminder: Pokud ale nejsi úplně nejzručnější, nebo má dárek nepravidelný tvar, radši vsaď na jistotu a použij dárkové tašky. 🛍

Co o tobě vypovídá to, jak balíš dárky

by @magdacizek

Abys použil*a co nejméně papíru a celý dárek nebyl obmotaný izolepou, postupuj podle následujícího videa:

Perfektní mašle

Dalším krokem při balení dárků jsou perfektní mašle. Mašličky jsou teď doslova všude, a proto musí být o to hezčí právě ta na tvém dárku. Udělat ale perfektní mašli není zase tak easy, jak se zdá. Pokud nevíš, jak na to, podívej se na tyhle tutoriály:

Pokud ti chybí stužka, mašličku můžeš i domalovat. Vypadá to dost efektivně a je to budget friendly! 🎀

TikTok hacks: Balení vánočních dárků

by @klara_polankova

Osobní věnování nebo vzkaz

Do každého z dárků nezapomeň přibalit taky přáníčko s osobním věnováním nebo se vzkazem. To je totiž právě ten rozhodující faktor, který udělá tvůj dárek mnohem autentičtějším, a bude tak oproti ostatním vynikat. Nemusíš psát pouze krátké vzkazy, rozepiš se a napiš svému adresátovi, třeba proč jsi mu právě takový dárek koupil*a, nebo jak ho máš rád*a.

Inspiruj se dalšími originálními nápady balení dárků:

Tak hodně štěstí při balení dárků a měj krásné Vánoce!🎄

Zdroj fotek: Pinterest