Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

TikTok hacks: Balení vánočních dárků

Ať už patříš, či nepatříš mezi vánoční nadšence do balení dárků, letos ti usnadním veškerou práci. Jednoduché tipy a triky, které ti letos pomohou zabalit doslova každý dárek! Navíc nepřijde nazmar jediný kousek balicího papíru!

SPOTŘEBUJ VŠE

Pro vytvoření krásně zabaleného dárku nepotřebuješ velké množství stuh, mašliček či jmenovek! Jednoduchou, zato krásnou mašličku můžeš vytvořit i sám/sama doma. Budeš potřebovat pouze balicí papír, nůžky a lepidlo. Na TikToku najdeš nemalé množství návodů, jak ze zbytku papíru udělat jakýkoliv ornament, kterým pak můžeš dozdobit dárek. Navíc nebudeš muset vyhazovat zbylé odstřižky papíru a podpoříš tak myšlenku zero waste.

NEZAPOMEŇ NA PŘÁNÍ

Rád/a bys ke svému dárku přiložil/a přání či věnování, ale nechce se ti ho psát na malou jmenovku? Použij kreativní způsob, který nejenže budí dojem, že sis s balením dal/a opravdu záležet, ale navíc je velmi praktický! Za pomoci tří kusů lepicí pásky zabalíš jakýkoliv hranatý dárek, díky šikovnému přehýbání balicího papíru vytvoříš vpředu malou kapsu, kam poté přání umístíš.

ZA POMOCI JEDNÉ LEPICÍ PÁSKY

Pokud zrovna kolem sebe nemáš velké množství lepicí pásky, nezoufej! Díky jednoduchému a rychlému překládání ti na každý dárek postačí pouze jeden kus. Osobně mám tento trik nejradši, protože není nic horšího než milion lepenek nalepených všude kolem tebe, které se ti stejně nakonec všechny slepí dohromady.

JAK NA BALENÍ DÁRKŮ VŠECH TVARŮ

Použít dárkovou tašku umí každý, ale dát si práci zabalit dárek, který není typicky hranatého tvaru, je trochu oříšek. Stačí pouze vyztužit dno a jednoduchý dárkový pytel máš na světě. Skvěle se také hodí i jako dárková taška, do které můžeš vložit různé maličkosti, a vytvoříš tak něco jako malý dárkový koš.

CO KDYŽ MI NEZBYDE PAPÍR?

Zbylo ti málo balicího papíru nebo jsi ho ustřihl/a málo? Nevadí! Tvůj dárek jen lehce pootoč a zalep tak, jak už to znáš.