Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co o tobě vypovídá to, jak balíš dárky

To, jak balíš vánoční dárky, o tobě může hodně prozradit. Jsi pečlivý/á nebo extravagantní? Balíš dárky efektivně nebo jsi spíš líný/á? Shromáždila jsem pro tebe pět balicích technik. Co o tobě vypovídají? Čti dál👇

Dárky balím do dárkové tašky

Někdo může sice říct, že dárkové tašky představují způsob, jak si ulehčit práci s balením. Ty ale víš, že dárkové tašky jsou efektivní! Proč ztrácet čas měřením dárkového papíru a stříháním izolepy, když můžeš svůj dárek jednoduše vložit do dárkové tašky a svůj čas raději věnovat koukání na pohádky. Dárkové tašky lze navíc použít opakovaně, takže v podstatě dáváš dva dárky v jednom a navíc myslíš na naši planetu. #sustainable!

Key words: Praktický, rozhoduješ se hlavou, ne srdcem, možná jsi trošku lazy

Dárky balím podle Pinterestu

Proč utratit 50 korun za balicí papír, když mohu utratit dvě stovky za všemožné dekorace? Inspo na kreativní balení dárků si poctivě ukládáš na svou Pinterest nástěnku už od konce září a věříš, že balení je důležitou součástí dárku. Personalizované jmenovky, větvičky, mašličky nebo všemožné samolepky jsou součástí tvojí gift-wrapping rutiny. #DIY

Key words: Overthinking, kreativita, extrovertDárky chci mít zabalené co nejrychleji

S balicím papírem nejste zrovna kamarádi (navíc pravděpodobně s balením dárků spěcháš, protože máš lepší věci na práci, což vede k nervozitě), ale respektuješ to, že společnost považuje balení dárků za nezbytnost. Takže nakoupíš spousty vzorovaného papíru, izolepy a pustíš se do toho. To, že dárek není zabalen dokonale, ti vůbec nevadí, protože tvoji blízcí ho stejně bezohledně rozcupují během pár vteřin.

Key words: Always busy, chceš se zavděčit svému okolí, ale přitom vynaložit minimální úsilí

Expert na balení dárků

Expert na balení dárků (pozor, nezaměňovat s Dárky balím podle Pinterestu), který/á pošetile věří, že je to myšlenka, která se počítá. Dárky balíš v boujee stylu a vše spolu dokonale ladí, od snítek cesmíny přes saténovou mašli, ručně malovaný balicí papír až po štítky na dárky s monogramem. Tvoje vánoční dárky mají více doplňků než vánoční stromek Kardashians. Výsledkem jsou ale úhledné, luxusně vypadající balíčky s přesně zarovnanými rohy bez vykukující izolepy.

Key words: Perfekcionista, tak trochu si myslíš, že jsi lepší než ostatní


Dárky nebalíš

Vidina balení dárků je pro tebe stejně znepokojivá jako fronty před Štědrým dnem v nákupním centru. Vánoce jsou na tebe nejspíš too much , a pokud už nějaké dárky koupíš, příjemci je obdrží v plastové nákupní tašce z obchodu, kde jsi nakoupil/a. Taky jsi nejspíš tak trochu Grinch.

Key words: Znuděnost, trávíš víc času ve své hlavě než reálným životem, je ti jedno, co si o tobě kdo myslí

A jak balíš dárečky ty? Dej nám vědět v diskuzi!

Přispěj na granulky pro Feríska🐈💕🐾

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.