Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Inspirativní body positive účty na Instagramu, které stojí za to sledovat

To, koho sleduješ na Instagramu, může ovlivňovat tvou každodenní realitu. Přidej si do feedu osobnosti, které ti připomenou, že nemusíš propadnout přefiltrovanému internetu a můžeš své tělo přijmout bez ohledu na to, jak vypadá. Sebelásku totiž neurčují žádná čísla.

Mik Zazon

Americká Body positive influencerka Mik je zakladatelkou hashtagu #NormalizeNormalBodies, který jsi už možná zahlédl/a. Mik je jedna z nejvíce realistických osobností na Instagramu, nebojí se promlouvat o svých psychických problémech, akné, jeho léčbě a přijetí, a hlavně o psychických poruchách spojených s tělem, jako je anorexie, bulimie a ortorexie. Je inspirativní a raw, reaguje na své životní zkušenosti a ukazuje svým sledujícím vlastní cestu za uzdravením a sebepřijetím.

Gabby Male

Nejlepší kamarádka Mik Gabby Male je také jednou z inspirativních osobností Instagramu. Gabby ukazuje, že i člověk, co se nemusí na první dobrou zdát jako někdo, kdo by zápasil se svým vzhledem, se může častokrát potají trápit víc, než si myslíme. Gabby přes více než 6 let zápasila s obsesivním cvičením a extrémní kontrolou nad jídlem. Nyní ukazuje svou recovery cestu, kdy cvičí pouze pro radost, sdílí, jak se obléká, aby se cítila pohodlně ve svém těle, a ukazuje i everyday life, který ti odhalí, že jsme všichni vlastně stejní a dokonalost neexistuje.

Instagram vs. psychický zdraví

@adelakutilova

Vivian Hoorn

Profil Viv je dokonalým propojením sebelásky, reality, ale i módy a každodenních radostí a strastí. Vivian přibližuje sledujícím svou cestu za sebeláskou a sebepřijetím. Body image, se kterou jako mladší zápasila, je pro ni nyní oslavou ženství, sebevědomí, a hlavně myšlenkou, že jsou v životě mnohem zajímavější a důležitější věci k řešení než naše těla.

Instagram vs. psychické zdraví: Girly pozitivní účty, které sleduju

@adelakutilova

Danae Mercer

Danae, na Cambridge vystudovaná žurnalistka, je nyní jednou z nejznámějších tváří Instagramu, která připomíná, co vše se může schovávat za jednou fotkou. Ukazuje, kolik práce vlastně za takovou dokonalou fotkou stojí. Dobrý úhel, stahovací prádlo, správné nasvícení a photoshop. Danae bourá hranice přefiltrovaného IG a ukazuje realitu těl.

Kenzie Brenna

Body positive influencerka Kenzie je zábavná a svá. Kenzie poukazuje na fakt, že tvé tělo je jen tvá záležitost a nikoho jiného. Nechme lidi žít a existovat bez předsudků o jejich životním stylu a vztahu k jídlu či cvičení. Nevytvářejme si zbytečné názory bez toho, abychom člověka poznali. Kenzie otvírá témata, díky kterým si uvědomíš, co vše nás společnost naučila, a budeš muset čelit nepříjemným realizacím, že možná i ty musíš změnit své myšlení a přístup, abys mohl/a změnit ostatní.

Hayley Madigan

Hayley byla několik let profesionální bodybuilderka, která se účastnila soutěží. Extrémní sport ji ale úplně ovládal. Natolik, že kontrolovala své tělo stokrát denně, stejně tak své jídlo, a poté dokonce na několik měsíců ztratila menstruaci. Hayley je nyní vyléčená a má zdravý přístup ke cvičení a jídlu. Ukazuje tak realitu svého těla, pomáhá učit správné fitness cviky, ale věnuje se i důležitosti menstruačního cyklu.