Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot news ze světa celebrit 🔥

Kim Kardashian si zahraje v novém seriálu, Vanessa Hudgens je oficiálně vdaná a Rosalía má nového přítele! Více už nyní v článku.

Person of the Year

Zpěvačka Taylor Swift byla jmenována osobou roku magazínem Time. Taylor je první ženou v historii, která se na obálce objevila dvakrát. Byla také označena za pátou nejmocnější ženu světa hned po prezidentech a je vůbec první umělkyní, která se dostala do Top 5.

Taylor Swift se stala osobností roku: „Jsem nejpyšnější a kreativně nejspokojenější, co jsem kdy byla.“

@martinastrel

Dua Lipa EGOT era incoming

Vypadá to, že Dua Lipa svou hereckou kariéru po filmu Barbie posouvá o krok dále. Nyní oznamuje, že si zahraje roli superagentky v připravovaném filmu Argylle.

Another pair falling victim to cuffing season

Podle nových paparazzi fotek se Sabrina Carpenter vídá s hercem Barrym Keoghanem, když spolu byli viděni na večeři v LA.

SUPERSTARS

Taylor Swift přišla podpořit Beyoncé na její filmovou premiéru Renaissance v Londýně.

Didn't see this one is coming

Nový pár, který také překvapil, je Rosalía a Jeremy Allen White, kteří spolu byli v posledních týdnech viděni, jak si užívají společně stráveného času ruku v ruce.

Congrats

Vanessa Hudgens se oficiálně provdala za Cole Tuckera. Pár si řekl své ano v sobotu v mexickém Tulumu.

What can’t she do

Stejně jako Dua to vidí i Kim Kardashian. Po úspěšném odehrání své role v American Horror Story se totiž chystá na nový seriál. Postava Kim je popisována jako nejúspěšnější rozvodová právnička v Los Angeles a majitelka výhradně ženské advokátní kanceláře.

My roman empire

Matt Bomer a Jonathan Bailey se objevili na GQ obálce a poskytli rozhovor o jejich novém projektu Fellow Travelers, kde vyprávějí epický milostný příběh, který vznikal desítky let.

Pyro got bills to pay

Kendall Jenner zazářila v nové kampani pro značku Bottega Veneta, která připodobňuje celý editoriál k fotkám od paparazzi.

Academy Museum Gala 2023: Hvězdný červený koberec a ocenění večera

@martinastrel

Kim strikes again

Dylan Minnette a Isabella Elei jsou tvářemi nové kampaně pro SKIMS.

Alexa play Thru Your Phone by Cardi B

Cardi B unfollowla svého manžela a umělce Offseta na Instagramu. Pár už měl v minulosti problémy, kdy dokonce Cardi požádala o rozvod.

Supportive friends

Taylor Swift si vyšla ve velkém stylu, aby podpořila svou dobrou kamarádku Emmu Stone. Ve středu večer měl v New Yorku premiéru Emmin nejnovější film Poor Things, a přestože Taylor nešla po červeném koberci, při příchodu na akci ohromila všechny okolo.

British Fashion Awards 2023: Zvláštní ocenění si odnáší Pamela Anderson i Sam Smith

@martinastrel

MEME OF THE WEEK

2023 is so weird