Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot news ze světa celebrit 🔥

Drake odsouvá vydání svého alba, Halsey má nový objev a Emma Roberts byla nařčena svou kolegyní z transfobních poznámek.

It was worth the pain

Taylor Swift nedávno oznámila, že se chystá vydat přehranou verzi alba 1989 (Taylor's Version). Tento týden spustila na svých stránkách hru, kdy mohli fanoušci rozluštit názvy bonusových tracků na albu, a zapojilo se do ní přes 33 milionů lidí. Písně se jmenují: Slut!, Is It Over Now?, Now That We Don’t Talk, Say Don’t Go a Suburban Legends.

I ship

Zpěvačka Halsey má nový objev. V úterý byla v Hollywoodu vyfotografována, jak se drží za ruku s kanadským hercem a režisérem Avanem Jogiou. Dvojice si zjevně užívala večerní rande, když na místo dorazila ruku v ruce.

What a trio

Anya Taylor-Joy, Hailey Bieber a Florence Pugh na akci Tiffany & Co v Tokiu.

Emma Roberts apologizing

Angelica Ross říká, že Emma Roberts se k ní na place chovala transfobně. Na svém TikToku vyprávěla situaci, která se na natáčení měla odehrát: A John říká: OK, dámy, to stačí. Vraťme se k práci. A ona se na mě pak podívá a řekne: Nemyslíš dámo?"

Roberts údajně s lidmi na place hrála mind games a když o tom někdo promluvil, dočkal se následků. Angelica uvedla, že jí Emma poté zavolala, aby se za poznámky omluvila. Angelica omluvu přijala, ale pronesla, že nechá na Emmě, aby dodržela slib o tom být lepší ally.

THE TIME100 NEXT

Časopis Time od roku 2019 každoročně sestavuje seznam 100 vycházejících osobností zítřka a světových lídrů mladé generace. Jde o seznam, který po vzoru klasického Time100 uvádí nejvlivnější osobnosti světa. Podívej se, kdo byl zvolen pro tento rok.

TIME100 NEXT odhaluje seznam světových lídrů nové generace pro rok 2023. Patří mezi ně raperka Ice Spice i herec Paul Mescal

by @martinastrel

Let him cook

Drake oznamuje, že odsouvá vydání svého alba For All The Dogs na 6. října.

She gets it

Selena Gomez se vyjádřila o velké zodpovědnosti, kterou s sebou nese její Instagram. Americká zpěvačka a herečka je s 429 miliony sledujících nejsledovanější ženou na této sociální síti a svěřila se, že taková zodpovědnost může být trošku děsivá. V projevu na konferenci Hudba a zdraví pořádané společnostmi Universal Music Group a Thrive Global Selena uvedla, že se nikdy nezajímala o čísla, ale že to může být někdy trošku náročné. Soucítím s lidmi a myslím, že právě to mě tak trochu drží na uzdě, abych byla upřímná," řekla. Myslím, že se svými emocemi můžu být trochu lehkomyslná... Nejde jen o mě a jsem si toho plně vědoma. Navždy si toho budu vážit."

He's so🧎‍♂️

Chris Evans se objevil na nové obálce časopisu GQ.

The TikTok pr lady called it

Ashton Kutcher odstoupil z funkce předsedy správní rady organizace Thorn, kterou v roce 2009 spoluzaložil a která se zabývá bojem proti sexuálnímu zneužívání dětí, a to v důsledku reakcí na dopis na podporu Dannyho Mastersona, který napsal.

Proč jsou Mila Kunis & Ashton Kutcher pod palbou kritiky?

by @honza_vhrlk

Still in shock, won't recover sorry.

Mrkni se na pár střípků z New Yorkského Fashion Weeku, kde se společně objevují i Kylie Jenner a Timothée Chalamet.

Khloé's warrior

Khloé Kardashian mluví o své zkušenosti s rakovinou kůže z roku 2022. Khloé se se svými sledujícími podělila o proces odstranění místa vzniku rakoviny a o to, čím prošla, aby zmírnila problémy, které se od té doby objevily. Při zveřejňování několika fotografií svého obličeje a probíhajícího procesu Khloé napsala: „Ne že bychom potřebovali šipku, která by ukázala obrovský důlek na straně mého obličeje, ale protože jsme museli odstranit nádor z mé tváře, zůstala jsem s důlkem. Rozhodně si nestěžuji, protože raději budu mít každý den důlek než melanom," uvedla. Khloé poté zmínila, že si nechala dát výplně po dovolení lékaře, aby se její obličej dal znovu do pořádku.

Insane i can’t wait

Podcastový svět se opět rozrůstá. Nejúspěšnější ženská podcasterka Alex Cooper založila nový brand pod svou značkou Call Her Daddy zvaný Unwell. Ve společnosti budou figurovat další ženy a úspěšné osobnosti na internetu. Jako první odstartovala celý projekt Alix Earle, jedna z nejznámějších TikTokerek dnešní doby. Alix bude mít vlastní podcast zvaný Hot Mess, který si můžeš poslechnout či zhlédnout na YouTube už nyní.

Kdo je Alix Earle?! Influencerka, která za měsíc nasbírala 2 miliony sledujících

by @adelakutilova

MEME OF THE WEEK

.