Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kdo je Alix Earle?! Influencerka, která za měsíc nasbírala 2 miliony sledujících

Zatímco někteří influenceři bojují, aby si své dosahy udrželi, 22letá Alix Earle získala 2 miliony sledujících za měsíc. Navíc to nevypadá, že by její růst končil!

Máme novou IT girl?! Minimálně na mojí fyp to tak vypadá. Když nemám plný TikTok jejích videí, mám tam videa o ní! Alix je prostě všude, ale kde se vlastně najednou vzala?

Alix Earle je 22letá blondýnka z Miami, kde studuje vysokou školu. Kromě influencerství má i marketingovou stáž ve firmě svého otce.

Slavnou se na TikToku nestala díky jednomu virálnímu videu, ale obecně začala lidi bavit. Přestože už má nějaké haters, kteří tvrdí, že za její slávou je pouze pretty privilege, ostatní ji milují.

Možná je to tím, že má vibe jako Serena van der Woodsen v reálném životě, ale může za to i to, že Alix je sama sebou a sledující si oblíbili její milou povahu. Otevírá témata, která řeší snad každá dospívající holka – akné, deprese, zklamání z vysoké školy, vztahy. Je autentická, lidi to prostě baví a také jim to pomáhá.

Dále se proslavila svými get ready with me videi, podle kterých si teď dělají make-up dokonce i modelky Victoria's Secret.

Pokud chceš vyzkoušet Alixin look, její go to je:

  • Bílá tužka na oči
  • Domalované pihy
  • Pořádně natočené řasy
  • Velká vrstva řasenky
  • Baking nosu

Tyler Wade

Alix chodila s baseballovým hráčem Tylerem Wadem, což jí přineslo další dávku pozornosti. Nedávno se ale rozešli, prý kvůli tomu, že s ní nechtěl dávat fotky na Instagram a soudil její influencerství. Detaily ale poví maximálně v podcastu Call her daddy s Alex Cooper!

Co na Alix říkáš a máš ji taky všude na fyp? Dej nám vědět v diskuzi!