Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot news ze světa celebrit 🔥

Oficiální konec mezi Taylor Swift a Matty Healym? Můžeme čekat Harryho Stylese na Super Bowl 2024? A proč Lewis Capaldi oznamuje pauzu?

PODCAST ALERT 

Cup of Hollywood. Cup of piping hot tea. Let’s spill it all together…

Dnes probereme kontroverzi ohledně Jenny Ortegy kouřící cigarety, vyjádření Percyho Hynes White k obvinění ze sexuálnímu obtěžování a údajný rozchod hvězdných párů Taylor Swift a Mattyho Healyho i Camilly Cabello a Shawna Mendese.

Hlasovat pro náš podcast můžeš i v anketě Podcast roku - nezapomeň svůj hlas potvrdit v mailu tak, aby byl platný:)

THE music industry

Taylor Swift překonala rekord v návštěvnosti na stadionu MetLife pro jakéhokoli umělce, během tří večerů přišlo na koncert 217 625 diváků. Tento rekord byl překonán poprvé v historii stadionu.

its so good, im sobbing

Už nyní si můžeš poslechnout nové album THE SHOW od Nialla Horana. Niall také oznámil turné, na které si můžeš koupit lístky už nyní.

THIS!!!

Shawn Mendes vydal píseň o klimatické změně, kterou napsal přes noc s přáteli. Zpěvák reagoval na nynější požáry v Kanadě a situaci v NYC, kde bylo naměřeno nejhorší ovzduší v historii. Také daroval peníze na Canadian Red Cross, aby pomohl situaci v Kanadě.

Congrraaaats

Herec z La Casa de Papel, Miguel Herran, oznámil novinu, že se stane otcem. Čeká miminko s Celii Pedraza, která je starší sestrou jeho bývalé kolegyně Marie Pedraza.

Mr and Mrs Bongiovi

Millie Bobby Brown a její snoubenec Jake Bongiovi uspořádali oslavu k jejich zasnoubení.

Lol can't wait too see it

Produkce filmu Barbie způsobila nedostatek růžové barvy po celém světě. Podle hlavní scénografky filmu Sarah Greenwood bylo totiž potřeba tolik růžové barvy, že došlo k mezinárodnímu nedostatku.

Na světě došla růžová barva. Chtěla jsem, aby růžová byla velmi intenzivní, aby všeho bylo skoro 'moc',“ řekla scénografka časopisu Architectural Digest.

Ngl, that would be power couple

Gigi Hadid a Leonardo DiCaprio byli tento týden spatřeni v restauraci s Leovým otcem a nevlastní matkou. Zdá se, že je to mezi těmito dvěma vážné.

Good, that felt forced

Jenna Ortega se podělila o některé detaily ohledně druhé série seriálu Wednesday. Poté, co se nedávno svěřila s tím, že se cítí šťastná, že se mohla stát producentkou seriálu, prozradila časopisu Variety, že tentokrát se pro Wednesday neobjeví žádný romantický love interest, protože se více přiklání k žánru hororu.

They ain’t ready 

Spekuluje se, že by Harry Styles mohl být další hvězdou, co vystoupí na Super Bowlu, a to již v příštím roce. Zpráva je to ale nepotvrzená, takže to musíme brát s rezervou.

Go king

Louis Tomlinson si užívá světového turné Faith In the Future. Nyní vystupuje s novým albem v Americe a poté se přesune na evropskou část turné.

Recenze: The Idol je spíš exploitativní péčko

by @honza_vhrlk

Aesthetic af

Rhode beauty vydává po delší době nový produkt. Jedná se o esenci zvanou Glazing Milk, která má být především hydratující.

Rest up Lewis

Lewis Capaldi na IG oznámil, že si musí vzít pauzu od koncertování. Popisuje, že toho na něj v posledních měsících bylo hodně a potřebuje strávit pár týdnů doma jako obyčejný Lewis z Glasgow. Nejdříve se s ním uvidíme na konci června, kde vystupuje na nejznámějším britském festivalu Glastonbury.

This made my day

Tento týden po internetu běžela novinka, že se Taylor Swift a Matty Healy rozešli. Jak je to ale doopravdy? Zjistíš v našem podcastu Cup Of Hollywood.

Taylor Swift a Matty Healy: Hodí se k sobě podle astrologie?

by @elvihradilkova

Mother is mothering per usual

Jennifer Coolidge nanfotila nový photoshoot pro časopis Bazaar Australia.

Obsessed

Gigi nafotila novou kampaň pro značku Miu Miu.

MEME OF THE WEEK

Please lord let the rumors be true.