Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Taylor Swift a Matty Healy: Hodí se k sobě podle astrologie?

Nějaký ten týden se ve světě celebrit šušká o možném románku Taylor Swift s jejím hudebním kolegou Matty Healym. Pojďme prozkoumat jejich astrologickou kompatibilitu.

Chodí spolu, nechodí spolu, rozešli se? Kolem potencionálního vztahu zpěvačky Taylor Swift a zpěváka z kapely The 1975 Mattyho Healyho je spousta otazníků. Jedna věc mi však nedá spát a to je jejich astrologická kompatibilita, na kterou se dnes podíváme.

Kompatibilitu budu posuzovat na základě slunečního a měsíčního znamení a znamení Venuše a Marsu.

OHNIVÁ SLUNEČNÍ ZNAMENÍ

Hned na první dobrou víme, že by se oba dva přitahovali. Taylor se narodila v ohnivém znamení dobrodružného Střelce a Matty v ohnivém a akčním Beranu. Tato dvě znamení se k sobě perfektně hodí a je víc než jasné, že by si jako lidé velmi rozuměli a panovala by mezi nimi velmi příjemná energie. Obě znamení chtějí od života v podstatě to samé a mají stejně nastavené hodnoty. Sice se budou nejspíš poměrně často hádat, ale vždy to vyřeší udobřovacím sexem.

Taylor appreciation galerka:

MĚSÍČNÍ ZNAMENÍ, KTERÁ SI ROZUMÍ

Shodu mezi oběma najdeme i v jejich měsíčním znamení. Měsíc Taylor se nachází v krásném postavení – v Raku. Lidé s Měsícem v Raku jsou velmi emocionálně založení, jsou citliví a dbají na rodinu a přátelství. Myslím, že její Měsíc se také odráží v jejích písních. Měsíc v Raku hledá partnera, se kterým se bude cítit jako doma a bude o něj postaráno.

Teoreticky by ji tohle vše mohl nabídnout Matty s jeho měsíčním znamením v Býku! Tohle postavení Měsíce se vyznačuje touhou po zabezpečení blízkých a poskytování spolehlivé energie. Jedná se o velmi šťastnou dvojici lunárních znamení, protože Swift i Healy jsou oba schopni uspokojit potřeby toho druhého na emocionální úrovni.

Hodí se podle astrologie k Justinovi víc Hailey, nebo Selena?

by @elvihradilkova

SHODA VE VENUS SIGNS

Na vlně hezké kompatibility pokračujeme i ve znamení Venuše neboli Venus sign. Taylor má Venuši ve Vodnáři a Matty v Beranu. Možná to na první pohled nevypadá, ale obě polohy se k sobě velmi hodí. Venuše ve Vodnáři může působit chladně, ale v nitru taková vůbec není. Ráda zkouší nové věci a je otevřená nekonvenčním vztahům.

Mattyho Venuše v Beranu doplňuje tu Taylořinu, jelikož je hodně vášnivá a crazy. Je pro každou špatnost a rychle se zamiluje a do vztahu skočí klidně po týdnu randění. Taylořina Venus sign se zase do vztahu hned tak nehrne, proto si myslím, že to byl Matty, kdo randění inicioval. Obecně to však není vůbec špatná kombinace.

Matty appreciation galerka:

PROBLÉMOVÁ KOMBINACE MARS SIGN

Na neshody narazí Taylor a Matty v jejich znamení Marsu. Mars je v partnerském horoskopu především planetou sexu, sexuální energie mezi partnery a planetou hádek. Taylořin Mars se nachází ve Štíru a s tímto postavením by si nikdo neměl zahrávat. Je to majetnické postavení Marsu a vypovídá to o tom, že si Taylor často tvoří nezdravé závislosti na partnerech. V kombinaci s její Venuší bych řekla, že Taylor častěji touží a sní o tom, jaký by vztah mohl být, ale přitom nemiluje celým srdcem. Je spíše zaseklá v budoucnosti, než aby žila v přítomnosti.

Každopádně se přesuneme k Mars sign Mattyho, který je ve vzdušném znamení (ne)oblíbených Blíženců. Mars v Blížencích je poměrně lehkomyslný a rád si užívá života a sexu. Nevadilo by mu střídat partnery a rád flirtuje. Tohle Mars ve Štíru u Taylor nemůže vystát, protože by ho nejradši měla jen pro sebe. Not a match.

HODÍ SE K SOBĚ?

Můj finální verdikt je, že se k sobě Taylor a Matty poměrně hezky hodí. Ve většině faktorů mezi nimi panuje velmi krásná shoda, mají stejně nastavené hodnoty, dokážou jeden druhého milovat, tak jak by si zasloužili, a dokáží tu jeden pro druhého být. Jediná red flag jsou jejich Mars signs. Pokud se rozejdou nebo vztah ani neudělají oficiální, bude v tom hrát roli jejich postavení Marsu – vsadím se! Vím, že to nerad/a slyšíš, ale astrologicky jsou tito dva match!