Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot news ze světa celebrit 🔥

S dokumentárními snímky o celebritách se roztrhl pytel! Zjisti, kdo chystá svůj vlastní snímek, jaká hvězda našeho dětství čeká miminko a která celebrita se přidává do kosmetického průmyslu.

Cup of Hollywood. Cup of piping hot tea. Let’s spill it all together…

Poslechni si náš podcast Cup Of Hollywood, který pro tebe připravila @magdacizek a @martinastrel. Události, drama a kauzy rozebrané do nejmenších detailů a všechny novinky ze světa pop kultury pro tebe budou připraveny každou sobotu.

Ep. 8: OUT NOW na Apple Podcasts a Spotify

Jenna Ortega byla nazvaná spratkem - kdo to o ní prohlásil? Podíváme se i na dramatický odchod nejproslulejšího stylisty Hollywoodu Law Roache a co za jeho ukončením kariéry stojí. A taky se dozvíš proč PR package značky Rhode od Hailey Bieber skončil v koši na odpadky jednoho z nejvlivnějších kritiků kosmetiky.

I DON'T THINK I'M EMOTIONALLY READY

Louis Tomlinson vydává svůj první dokument, který nese název ALL OF THOSE VOICES. V něm se dozvíme, jaký dopad na něj mělo oznámení o pauze skupiny One Direction, jaké měl potíže s hledáním sebe sama jakožto sólo umělec a jak tvořil své první album. Intimní dokument vychází 22. března v kinech po celém světě i u nás v Česku.

It's giving... stylish

Shawn Mendes a Tommy Hilfiger navázali spolupráci. V této nové kolekci najdeš jejich ikonické prvky, které byly přetransformovány v moderní kousky. Celá kolekce nese jméno Classics Reborn.

Academy Awards

Největší událostí týdne bylo určitě předávání Oscarů. Podívej se na celý sourhn večera, galerku plnou večerních šatů i oceněné umělce.

OSCARS 2023: Everything Everywhere All At Once dominuje Oscarům se sedmi vítězstvími

by @martinastrel

Pokud tě zajímá i Oscars After party, tak mrkni na článek o Vanity Fair. A posuď sám/sama ty nejlepší outfity na nejproslulejší akci Hollywoodu.

Všechny outfity z Vanity Fair Oscar Party

by @martinastrel

Run, Pedro, run

Událost Oscarů se častokrát nazývá jako Oscarový týden. Spousta lidí totiž netuší, že před samotným večerem jsou také pre-Oscar parties. Nahlédni na to, jak taková „před-párty“ vypadala.

Sign me up

Stanfordova univerzita zahájí nový předmět, který se bude zabývat písní Taylor Swift All Too Well (10 Minute Version). Dlouhá verze oblíbené skladby se objevila na znovu nahraném albu Red (Taylor's Version), které vyšlo v listopadu 2021.

All Too Well (10 Week Version) začne v zimním čtvrtletí 2023 a bude mít formu 50minutové týdenní hodiny. Vyučovat ji bude absolventka Stanfordovy univerzity Nona Hungate.

Joining the beauty gang

Vanessa Hudgens se přidává k ostatním celebritám a pouští se do skincare průmyslu. Připravuje totiž svou novou beauty značku nesoucí jméno Know Beauty. Jejím prvním produktem je Glacial Bay Clay Mask.

Who got him angry? -> jail time

Stylista těch nejznámějších celebrit a člověk, který stojí za většinou ikonických looků Zendayi, Law Roach, který je dlouhodobě považován za jednoho z nejtalentovanějších stylistů v Hollywoodu, včera oznámil, že odchází do důchodu kvůli „lžím a falešným příběhům“. Několik fanoušků se domnívá, že za tím stojí sitauce, která se odehrála na modní přehlídce Louis Vuitton, kde se Law Roach ocitl bez místa a musel být posazen do druhé řady. Otázkou ale je, kdo bude oblékat polovinu celebrit na MET gala?

 Mean Girls 2: Mean Babies, announcement?

Linday Lohan oznámila, že čeká miminko! Hvězda našeho dětství se pochlubila roztomilou fotkou na Instagramu a my nemůžeme být více nadšení!

Iconic

Kris Jenner se objevila v novém videoklipu od Meghan Trainor k písni I AM YOUR MOTHER.

It can't be just the heart...

FKA twigs přebírá kontrolu nad svým milostným životem poté, co zveřejnila fotku svého nového přítele. V novém příspěvku na sociálních sítích se podělila o to, že chodí s „krásným umělcem, jehož srdce obnovilo její víru v lásku“.

Say whatttt?!

Jenna Ortega a Camila Mendes budou hrát v novém filmu A24 s názvem AURA.

Congrats!

Modelka Josephine Skriver oznámila vydání svého dokumentu. Nese dánský název KUNSTEN AT VÆRE JOSEPHINE SKRIVER neboli Umění Být Josephine Skriver a jedná se o intimní pohled do života modelky, jejího aktivismu a vyrůstání s LGBTQ+ rodiči.

Not me waiting for her to move

Madame Tussauds Hollywood má novou voskovou figurínu. Tentokrát se jedná o Lady Gaga z předávání Oskarů v roce 2019.

My queen

Bella Hadid se objevila v nové kampani Michael Kors.

Stunning!

Lily Collins nafotila obálku pro Harpers Bazaar UK, ve které promlouvá i o natáčení Emily in Paris a umění vyprávět skrz své postavy.

Heavenly match 

Florence Pugh a Morgan Freeman si spolu zahráli v novém filmu A Good Person. Dramatický film napsal, režíroval a produkoval Zach Braff. 

Slay-marathon

Versace modní přehlídka pro Fall-Winter 2023 se tentorkát konala v Los Angeles, a tak na ni dorazil nespočet slavných osobností. Na recap se můžeš podívat v článku House of Fashion.

House of Fashion: To nejlepší z Oskarů, Versace v LA a must-see seriál Next in Fashion

by @annajermanov

MEME OF THE WEEK

Zendaya's first bad look *pending*...