Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: To nejlepší z Oskarů, Versace v LA a must-see seriál Next in Fashion

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Best fashion moments letošních Oskarů

Co nesmíš minout z letošních Oskarů? Róby na červeném koberci! Těch jsme měly až až – nejenom ze samotných předávání cen, ale i z Vanity Fair afterparty.

Nejkrásnější looky představili Florence Pugh, Cara Delevingne, Lady Gaga, Pedro Pascal, Austin Butler nebo milovaná mom-to-be Rihanna.

Na afterparty se dostala velká škála hvězd, nejen z filmového odvětví. Byla tam třeba Hailey Bieber, Gigi Hadid, Kylie a Kendall Jenner, Emma Chamberlain, Olivia Rodrigo nebo Joe Jonas.

OSCARS 2023: Everything Everywhere All At Once dominuje Oscarům se sedmi vítězstvími

@martinastrel

Celý Hollywood se sešel na Versace show v LA

Není divu, všichni milují Donatellu a její krásné výtvory! Návrhářka svými kolekcemi boří mýty o tom, co si ženy mohou a nemohou obléknout. Ráda také šíří filozofii o tom, jak obyčejný kus dobře padnoucího oblečení může dodat sebevědomí každému z nás!

Donatella svou FW23 show přesunula z Milána do LA, do Pacific Design Center, kde se v prvních řadách sešel snad celý Hollywood. Na show dorazila spouta známých jmen – Pamela Anderson, Miley Cyrus, Dua Lipa, Cher, Anne Hathaway, Elton John nebo Paris Hilton. Na mole jsme zase mohli vidět známé tváře modelingu – Gigi Hadid, Kendall Jenner, Naomi Campbell nebo Emily Ratajkowski. Kdo nedorazil na Versace jakoby nebyl?

Proč bys měl/a vidět seriál Next in Fashion?

Miluješ módu? Pak je tenhle seriál pro tebe! Není totiž jen o blýskavých vitrínách na ulicích, ale především o práci, která se skrývá za všemi oděvy, kabelkami nebo doplňky.

Soutěž, kterou moderuje modelka Gigi Hadid spolu s módní ikonou Tan Francem, se odehrává v oděvním ateliéru, ve kterém se 12 soutěžících utká „na ostří nože“ (nebo nitě 😃) o hmotnou cenu. Designéři v každém díle tvoří díla, která na konci dílu musí představit na přehlídce.

Pokud chceš zjistit, co je to být designérem a nakouknout do zákulisí šití, oděvního průmyslu a celkové komplexnosti, která s prací přichází, určitě ti tento seriál doporučuji!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.