Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit!🔥

Má Olivia Rodrigo nový objev? A proč Shawn zrušil celé své turné? O nejžhavějších novinkách z Hollywoodu se dočteš každý týden zde.

New romance in town

Olivia Rodrigo a Joshua Bassett se společně objevili na červeném koberci na premiéře High School Musical: The Musical: The Series. Zda je to jen velmi chytrý PR tah, nebo se nám tu tvoří nový pár, ale zatím netušíme.

Besties

To, že jsou Harry Styles a Lizzo besties, víme už nějakou dobu. Harry teď zaslal zpěvačce květiny jako gratulaci k úspěšnému vydání alba a Lizzo mu poděkovala s pugétem v ruce.

As he should

U Harryho ještě chvíli zůstaneme. Získal totiž ŠEST nominací za píseň As It Was na VMAs 2022!

Nominace:

  • Video roku
  • Umělec roku
  • Nejlepší pop
  • Nejlepší filmové dílo
  • Nejlepší režie
  • Nejlepší choreografie

To ale není vše, Kevin Feige, výkonný a hlavní producent Marvel Cinematic Universe, potvrdil, že se Harry vrátí jako Eros v nadcházejících filmech Marvelu ve Fázi 5 a 6!!

Get well soon

Shawn Mendes teď naopak moc šťastné chvíle nezažívá. Bohužel musel oznámit zrušení celého turné kvůli přetrvávajícím problémům se svým duševním zdravím.

Love triangle

Sabrina Carpenter vydala nový song, který se jmenuje because i liked a boy, který vyprávět příběh milostného trojúhelníku, jež zahrnuje i Olivii Rodrigo a Joshua Bassetta, z jejího úhlu pohledu. Reaguje tak na písničky jako Drivers licence a Lie Lie Lie.

Might make this my screen saver

Selena Gomez oslavila 30. narozeniny po boku své nejlepší kamarádky Taylor Swift.

Taylor se tento týden po dost dlouhé době objevila na pódiu. Zatímco jsme spali, se rozhodla překvapit publikum v Londýně na turné Haim. A jak známe Tay, musíme přemýšlet, co se skrývá za každým detailem. Je její outfit a rtěnka náznakem nového přezpívaného alba Reputation? Well, it better be.

Taylor Swift je ZPĚT s novým (starým) albem?

by @martinastrel

C'est l'amour!

Jennifer Lopez a Ben Affleck si užívají své líbánky romantickým výletem do Paříže!

These theaters need ambulances on stand by

Vyšel nový oficiální trailer k filmu Don't Worry Darling. Také bylo potvrzeno, že film bude mít svou premiéru na filmovém festivalu v Cannes.

Co všechno víme o filmu Don't Worry Darling, ve kterém hraje Harry Styles

by @_kajina

Můžeme se těšit na pokračování HSM?

Adele takes over Las Vegas

Adele znovu oznamuje svou Las Vegas Residency, kterou už jednou musela zrušit. U fanoušků předtím schytala backlash, nyní ale doufá, že jí odpustí a užijí si její koncerty, které budou trvat od listopadu do března.

Slovy nelze vysvětlit, jak jsem nadšená, že konečně mohu oznámit tyto přeložené koncerty. Opravdu mi to zlomilo srdce, když jsem je musela zrušit.
Adele

New movie

V exkluzivním vydání časopisu Vanity Fair byly zveřejněny nové snímky Any de Armas v roli Marilyn Monroe v připravovaném filmu Blonde.

Netflix uvede nový film o životě Marilyn Monroe, v Americe bude mládeži nepřístupný

by @_kajina

MEME OF THE WEEK