Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Songer v Praze, nový podcast Reakce od Českého rozhlasu nebo festival Rock for People

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Rapper Songer v Praze

Dvaadvacetitelý britský rapper Songer, který vydal už tři alba a pracuje na čtvrtém, se chystá do Prahy. Koncert bude mít 11. června od 20:00 v pražském klubu Chapeau Rouge. Více informací a lístky najdeš na Fource.

Chceš vědět o rapperovi víc?👀 Mrkni na článek!👇

Get to know: Songer

@markysuch

Podcast Reakce

Český rozhlas uvedl nový pětidílný podcastový seriál Reakce o zneužívání a toxickém chování na vysoké škole. Pokud se tento víkend chystáš na nějakou procházku, určitě si s sebou vezmi sluchátka, kup si dobrý kafe a poslechni si ho.

Rock for People 2023

Tip máme i pro festivalové nadšence. Ještě do neděle probíhá jeden z největších festivalů u nás, Rock for People, kde se letos objeví jména jako Machine Gun Kelly, The 1975 nebo Muse. Celý program a vstupenky najdeš na stránkách.

Co by tě o víkendu nemělo minout najdeš v článku 👇

Rock for People 2023: Na co se těšit?

@_00_3_12

Festival divadelní scénografie

Pražské Quadriennale se letos konají již po patnácté! Každý den až do 18. června nabízí bohatý program, který představuje díla přes 300 umělců a umělkyň z více než 100 zemí. Na celý program se mrkni na stránky festivalu a akci můžeš sledovat i na Facebooku. Jednodenní lístek pro studenta tě vyjde na 400 Kč. Akce probíhá převážně v prostorách Holešovické tržnice, také v Národní Galerii a na DAMU.

Zdroj: FB události

LOCALS POP UP MARKET

Příští čtvrtek 15. června se bude od 16:00 do 21:00 na Střeleckém ostrově konat pop up plný lokálních značek. Chybět nebude ani výběrový sekáč, bar a skvělá hudba, o kterou se postará Digital Curator! Vstup je navíc zdarma. 

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.