Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get to know: Songer

Významný britský rapper Songer je v současné době v nejlepší formě a pracuje na svém třetím albu s názvem Skala.

Songer je rapper z Británie, který si získal pozornost zejména díky videoklipu na kanále Bl@ckbox Freestyles, který dosáhl téměř 20 milionů zhlédnutí. Spolupracoval s umělci, jako je Bad Boy Chiller Crew nebo s producent drum and bassu Vibe Chemistry.

Momentálně pracuje na svém čtvrtém albu Skala, což je dosud jeho nejsebejistější projekt. Nabízí hluboká poučení z jeho bezstarostného a přítomného pohledu na svět a zároveň čerpá inspiraci ze Songerova psího miláčka.

Jeho předchozí projekty, jako je debutové album Dream Workz z roku 2019 a introspektivní pokračování The Sunrise Project z roku 2021, dokazují jeho hluboký talent pro slovní hříčky a zajímavé texty, které přesahují obvyklá rapová klišé.

Jeho hudba se dotýká různých témat, včetně jeho vlastních zkušeností s úzkostí, depresí a vztahovými problémy, stejně jako důležitosti boje proti rasismu. Nedávná spolupráce s D Double E v písni 04.59 posílila jeho reputaci a zvýšila očekávání ohledně alba Skala. Toto album se pohybuje od bezstarostných party hymen až po dojemné a nadějné texty o smutku a depresi, což dokonale zachycuje široké spektrum britské rapové hudby v roce 2023.

Pokud i ty by sis chtěl/a Songera poslechnout, budeš mít možnost, a to už 11. června v Chapeau Rouge. Lístky můžeš koupit zde.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.