Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncert Night Lovella, Signal Festival a maraton Twilight ságy v Aeru

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Milkshake #10: NobodyListen DJ set

Na Hollaru, prostoru Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy, se v pátek 7. října uskuteční další Milkshake, v pořadí už desátý! Vystoupí třeba NobodyListen, Black Olympus nebo Johnny from the block. Akce začne v 19:00 hodin a za vstup dáš 100 Kč.

Zdroj: FB události

Maraton Twilight ságy v Aeru

Možná už víš, že kino Aero pořádá různé filmové maratony. Tentokrát si můžeš v sobotu 8. října zajít na všech pět dílů Twilight ságy! Od premiéry poslední části filmové série totiž letos uběhne 10 let, a to je rozhodně důvod k oslavě.

Chceš si připomenout ikonické momenty a dozvědět se o maratonu víc?🖤

This is the skin of a killer, Bella. Kam zajít na maraton Stmívání?

by @vil.a

Koncert Night Lovella

Rapper Night Lovell, který ve své tvorbě kombinuje experimentální rap a cloudový trap s dusivou flow, je jeden z nejúspěšnějších kanadských umělců. Po čtyřech letech se se svým nejnovějším projektem Just Say You Don’t Care vrací do Prahy. Na živo ho můžeš slyšet 9. října v klubu Roxy. Koncert už je bohužel vyprodaný, ale víc informací najdeš na Fource.

Zajímá tě, kdo je Night Lovell? Vše se dozvíš tady!👇👀

Get to know: Night Lovell, král undergroundového rapu

by @magdacizek

Signal Festival

Stejně jako má Twilight sága desetileté výročí, slaví i Signal Festival, který celou jednu dekádu propojuje umění, městský prostor a moderní technologie. Od 13. do 16. října se můžeš těšit na největší galerijní zónu, přednášky, workshopy, nové lokace a nové spolupráce. Vstupenky koupíš tady!

Film & Dinner v kině Přítomnost

V boutique kinu na Žižkově je sledování plátna zkrátka úplně jiný zážitek! Ve středu 12. října si budeš moct vychutnat večeři i kinematografický skvost v comfy křesílkách. Promítat se bude vítězný film z Cannes Trojúhelník smutku, podávat se bude dvouchodové menu v masové i vege variantě. Chybět nebude samozřejmě ani welcome drink. Nechceme nic říkat, ale tohle zní jako ideální plán na podzimní rande!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.