Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncert Fall Out Boy, Gengahr a Lauren Mayberry, Pražské křižovatky a Japonské sendviče

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Divadelní festival Pražské křižovatky

Národnímu divadlu se podařilo opět navázat předpandemické spolupráce se zahraničními umělci, třeba z Francie, Belgie a Ameriky. Šestý ročník festivalu inscenace uvádí na Nové scéně a tématy jsou reprezentace a digitální stopa člověka. Na program až do 17. listopadu (včetně doprovodných workshopů) se mrkni sem. P.S. Se studentským průkazem lístek pořídíš za 200 Kč.

Lauren Mayberry míří do Rock Café

Skotská indie zpěvačka Lauren Mayberry z kapely Chvrches zamíří v rámci svého sólo turné i do Česka. Koncert proběhne 17. října v Rock Café a jako support vystoupí Eli. Lístky seženeš tady.

Zdroj: FB události

Japonské sendviče v Praze

Taky slintáš nad virálními fotkami jahodových sendvičů? Přijď je ochutnat tuhle sobotu do Café SOFA! Narazíš tam i na slané varianty, a to mezi 9:00 a 18:00. Raději si tady udělej online rezervaci, protože na Facebookovou událost reagovalo 3,5 tisíc lidí!

Zdroj: FB události

Fall Out Boy poprvé v Praze

Poprvé se v Česku ukázali teprve minulý rok na festivalu Rock for People a do Prahy zavítají až letos. Fall Out Boy za sebou mají více než dvacetiletou kariéru, kterou vezou i k nám. Poslechnout si je můžeš 18. října ve Sportovní hale Fortuna společně s předskokany PVRIS a nothing, nowhere. Lístky seženeš na fource.cz.

Get To Know: Fall Out Boy

@_00_3_12

Koncert Gengahr

V koncertové jízdě budeme pokračovat s londýnskou indiepop čtveřicí Gengahr, která se po dvou letech vrací s novou deskou Red Sun Titans. V Praze jí představí 14. října v Café V lese. Vstupenky klasicky seženeš na fource.cz.

Get To Know: Gengahr

@_00_3_12

Legendy v Aeru: Zachraňte vojína Ryana

Kino Aero pokračuje ve svých tradičních Legendách a ty se tentokrát můžeš těšit na válečné drama Zachraňte vojína Ryana režiséra Stevena Spielberga! Děj se odehrává při vylodění v Normandii v červnu roku 1944 a ústřední postavou je nejen vojín Ryan (Matt Damon), ale také kapitán Miller (Tom Hanks). Film si vysloužil celkem 5 Oscarů, tak neváhej a v pondělí 16. října si skoč od 19:00 do Aera na tenhle skvost!

Zdroj: FB události

YogaGang x AlmanacX Sleepover

Your fav girl kolektiv si pro tebe připravil naprosto unikátní zážitek -girl gang sleepover v novém a překrásném pražském hotelu AlmanacX! Součástí programu, který se bude konat od soboty 14. října do neděle 15. října, bude Beauty Masterclass s Eliškou Matějkovou, tříchodová Fine Dining Dinner v Alcronu nebo třeba nedělní brunch! Buď součástí unikátního zážitku a bookni si své místo!

Zdroj: yogagang.com

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.