Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Events: Koncert Dream Wife a Ásgeir, Chlapec a volavka ve Světozoru a Noc divadel

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Koncert Dream Wife

Pokud nevíš, co s časem 22. listopadu, zajdi do Café V lese na koncert britského tria Dream Wife. Jejich punkové bangery mluví především o feminismu, objektifikaci nebo o tom, co vlastně znamená být ženou či feminine-presenting člověkem v dnešním světě patriarchátu. Dream koncert zaručen. Lístky pořídíš na fource.cz.

Get to know: Dream Wife

@_00_3_12

Ásgeir poprvé v Praze

Další koncert, který pro tebe tento týden máme, je islandského multiinstrumentalisty Ásgeira. Pokud si chceš poslechnout, jak zní hudba z jedné z nejstudenějších zemí na světě, která ale nepostrádá na vřelosti, zajdi 21. listopadu do Kasáren Karlín. Lístky koupíš jako vždycky na fource.cz.

Get to know: Ásgeir. Islandský folk, který zahřeje

@_00_3_12

Chlapec a volavka ve Světozoru

Jeden z nejočekávanějších filmů posledních let míří konečně i do českých kin. Od příštího týdne budeš moci zhlédnout Chlapce a volavku, další počin z dílny legendárního režiséra Hajaa Mijazakiho, který je autorem například Princezny Mononoke. Příběh o chlapci, který se se svým otcem přestěhuje na venkov, daleko do Tokia, kde se seznamuje s mluvící volavkou a prozkoumává s ní hranice fantazie a snů, má předpremiéru už v úterý 21. listopadu ve Světozoru. I další projekce už jsou ale naplánovány a ty můžeš svůj lístek ulovit tady.

Zdroj: FB události

Hollare, zavírej vrátka!

Ideální plán, jak zakončit oslavy 17. listopadu – v pátek od 17:00 tě čeká první listopadová akce na Hollaru s písničkami Karla Kryla v podání kapely Salome, nebo s podcastem Přepište dějiny live! Tady si zarezervuj si vstupenku, která je zadarmo.

Zdroj: FB události

Noc divadel v Národním divadle

V sobotu mezi 14:00 a 23:45 na Anenském náměstí proběhne Noc divadel, konkrétně Národního, s tématemHoří, k výročí znovuotevření divadla 18. listopadu 1883 po poničení požárem. Program omrkni na události a neváhej s rezervací svého místa ve skupinách účastníků.

Zdroj: FB události

Butterclub Mayhem v Bike Jesus

Butterclub Mayhem přichází se svým druhým happeningem a pokud jsi doteď neměl*a plány na sobotu 18. listopadu, tak teď už je máš. Společně s hosty z Francie a Německa (Jaspe, Kaix nebo Pashu) pokřtí totiž Lajfr své nové album Divorce Party a ty bys měl*a být u toho! Předprodej lístků tě vyjde na 250 Kč, na místě pak zaplatíš 400 Kč. Více info tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.