Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Koncert Cavetown, Muzeum literatury a MFDF Ji.hlava

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Koncert Cavetown

Anglického producenta a zpěváka Robina Daniela Skinnera znáš pravděpodobně spíše pod jménem Cavetown. V jeho hudbě najdeš prvky indie popu, indie rocku nebo třeba ukulele. Cavetown si své první fanoušky získal už ve čtrnácti letech, kdy začal vydávat první covery a postupně i vlastní písně. Teď si ho můžeš poslechnout naživo i ty, a to v pondělí 24. října v pražské Lucerně. Lístky koupíš na Fource!

Chceš se o interpretovi dozvědět víc?👀

Get To Know: Cavetown – indie senzace v Praze

by @markysuch

KUNSTKINO: B-movie: Lust & Sound in West Berlin 1979–1989

Kino v galerii? No jasně! V pražském Kunsthalle se bude promítat divoký artový snímek, který ukáže německou metropoli v 80. letech. Crazy klubová scéna, Nick Cave a Brixa Bargeld v kontrastu s ponurou socialistickou atmosférou, z níž lidé utíkali díky kreativitě, rozkoši i divokým parties. Film se bude promítat 26. října a lístky seženeš tady.

FOMO Halloween party

Ptáš se, kam na nejlepší halloweenskou party? Jednoduchý! 28. října v Pražské křižovatce oslavíme první FOMO rok a ty můžeš být u toho! Sežeň kostým, vezmi kámoše a doraz! Tematické drinky, DJ's a pár dalších překvapení, které by sis rozhodně neměl/a nechat ujít. Vstupenky koupíš na GoOut a měl/a by sis pospíšit, víc než půlka už je totiž pryč!

Muzeum literatury

V Praze tohle úterý otevřelo nové Muzeum literatury v Petschkově vile, které momentálně nabízí dvě expozice: Nejkrásnější česká kniha roku 2021, která je krátkodobá, a stálou výstavu Rozečtený svět. Každý den do 23. 10. mezi 10:00 a 18:00 hodinou je možný volný vstup na obě expozice. V pátek, sobotu a neděli muzeum pořádá také doprovodný program, včetně komentovaných prohlídek. Víc informací najdeš na stránkách Památníku národního písemnictví.

Fashion event Dotek ve Zlíně

Akci plnou módy pořádají studenti Multimediálních komunikací UTB ve Zlíně. Po dvou letech se 22. 10. vrací ve vší síle a s programem, který obsahuje jak fashion talky (zdarma přístupné veřejnosti), tak i workshopy, na které se stačí registrovat. Můžeš se těšit i na hosty, jako je Kuba Feranec, autor přehlídky ZOOT.lab by ZOOT na MBPFW.

Večer tě čeká módní přehlídka studentů , která bude zakončená charitativní aukcí na podporu chodu neziskové organizace Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s. Tam také poputuje celý výtěžek z akce!

PS: Přehlídky a workshopy jsou volně přístupné všem, večerní přehlídka studentů, charitativní aukce a večírek jsou na lístky, které můžeš koupit na GoOut.

MFDF Ji.hlava

Od 25. 10. do 30. 10. se bude v Jihlavě konat už 26. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů! Na programu je široká škála jak českých, tak zahraničních filmů a součástí festivalu je i doprovodný program, který zahrnuje divadlo, výstavy a přednášky. Víc informací o MFDF Ji.hlava najdeš tady.

Zdroj: FB události

Ať si každej dělá, co chce. Nový dokument sleduje soukromí Jakuba Stracha alias NobodyListen a zkoumá současnou generaci

by @yanhoechka

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.