Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Jack Harlow i Bastille v Praze a 25. Festival francouzského filmu

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Koncert Jacka Harlowa

Americký rapper, skladatel a producent Jack Harlow, který se může chlubit třemi nominacemi na Grammy, bude mít koncert v sobotu 19. listopadu v pražské Malé sportovní hale. Jeho skladby mají na Spotify šest miliard přehrání a podle magazínu Variety je Harlow hitmakerem budoucnosti. Více informací o akci a lístky najdeš na Fource!

Zajímá tě víc o interpretovi?🖤👀

Get to know: Jack Harlow. K rapu ho přivedla máma

by @terezasvehlova

Koncert Bastille

Britská skupina Bastille se v roce 2013 proslavila singlem Pompeii, který se umístil na druhém místě v UK Singles Charts a byl jedenáctou nejprodávanější písní toho roku. Čtyřčlennou kapelu tvoří hlavní zpěvák Dan Smith, klávesista Kyle Simmons, baskytarista i kytarista Will Farquarson a bubeník Chris Woody. Naživo je můžeš vidět ve středu 23. listopadu v pražské Malé sportovní hale. Lístky koupíš na Fource!

Chceš o kapele vědět víc?👀👇

Get to know: Bastille

by @heyfomo.cz

KINO: A pak přišla láska… Předpremiéra s debatou

Předpremiéra filmu, který zaznamenal velký ohlas na karlovarském filmovém festivalu, se bude konat v pátek 25. listopadu v boutique kinu Přítomnost. Komediální drama o vztazích a tarotu, následná diskuze s režisérem Šimonem Holým a k tomu všemu drink a příjemné posezení v unikátním kině. Ideální plán na podzimní páteční večer! Vstupenky seženeš tady.

25. Festival francouzského filmu

Další ročník festivalu probíhajícího po celém Česku se koná mezi 24. a 30. listopadem. Kromě francouzských filmů se můžeš těšit na hosty a doprovodné akce, konkrétně výstavu Tváře Festivalu francouzského filmu od Evy Kořínkové v Galerii 35 a na diskuzi o ženách ve filmovém průmyslu v angličtině. Vstupenku si můžeš koupit online na stránkách festivalu, kde najdeš i program, nebo vždy na pokladně kina. Já si rozhodně nenechám ujít filmy Amélie z Montmartru (2000) a Yves Saint Laurent (2013). Můžeš se ale těšit i na spoustu novinek!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.