Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get to know: Jack Harlow. K rapu ho přivedla máma

Třikrát nominovaný na cenu Grammy, jeho singly se umístily dvakrát na samotném vrcholu americké hitparády a na Spotify má více jak 6 miliard přehrání. To je Jack Harlow, rapper a producent z amerického Louisville.

Jack Harlow, celým jménem Jackman Thomas Harlow, je americký rapper, skladatel a producent narozený v roce 1998 v Louisville, Kentucky. Mezi jeho nejznámější singly patří WHAT'S POPPIN, First Class nebo Churchill Downs.

Zdroj: Pinterest

Mnoho lidem se může zdát, že se Jack Harlow objevil zničehonic, to ale není pravda. Jack Harlow se ve skutečnosti snaží prosadit už celé desetiletí. Svůj první mixtape Extra Credit vydal již v roce 2011.

Co jsi o Jackovi nevěděl/a?

• K rapu ho přivedla máma

Pokud děkovat někomu, kdo motivoval Jacka Harlowa stát se rapperem, je to právě jeho matka Maggie Harlow, velká fanynka rapové scény. Mezi jeho první vzpomínky patří výlet do obchodu s deskami, kam si jeho matka jela koupit nové album Kanyeho Westa Late Registration, už v sedmi letech mu pouštěla album The Marshall Mathers LP od Eminema.

She told me all the words I was about to hear but wasn't allowed to say.
Jack Harlow

• S psaním rapových textů začal už ve 12 letech

O svém talentu věděl již na základní škole, kde dokázal ohromit okolí svými slovy. V rozhovoru pro GQ magazín zmínil, že jeho psaní obdivoval dokonce i jeho učitel.

In first grade, I was writing personal narratives and persuasive letters. That's when I knew I enjoyed words.
Jack Harlow

Ve 12 letech začal rapovat se svým kamarádem Copelanem Garveyem. První singl pojmenoval Rippin and Rappin.

• Proslavil ho hit WHAT'S POPPIN

V roce 2020 vydal pod vydavatelstvím Atlantic Records album Sweet Action. Singl WHAT'S POPPIN se díky TikToku stal virálním a dostal se až na první místo v americkém hudebním žebříčku US Billboard Hot 100. Později byl dokonce nominován na cenu Grammy.

• Jeho snem je spolupracovat se zpěvačkou Natashou Bedingfield, známou především singly Unwritten a Pocket full of sunshine.

• Z originálu písničky Glamourous od zpěvačky Fergie přetvořil jeden ze svých největších hitů First Class

Na konci března 2022 vypustil na sociální sítě několikasekundový úryvek písničky First Class, který se ihned stal virálním na TikToku. Celý song vydal o týden později a stal se z něj Jackův druhý singl, který se umístil jako číslo jedna v žebříčku Billboard Hot 100.

Na předávání cen MTV VMA's 2022 zazpíval tento hit společně s Fergie.

Chce mít 8 dcer

Během rozhovoru s Amelií Dimoldenberg v pořadu Chicken Shop Date přiznal, že by chtěl mít doopravdy hodně dětí, a to především dcer. V ideálním případě 8.

Jak vypadala jeho cesta ke slávě?

👇🏼👇🏼👇🏼

Nenech si ujít koncert Jacka Harlowa, který se odehraje 19. 11. 2022 v Malé sportovní hale v Praze od 20:00 hodin!

Přispěj mi na letenku do Káthmándú🎒🏔

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.