Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Dermot Kennedy a Half Alive v Praze, novinky v DOXu a Django v Aeru

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Dermot Kennedy v Praze

Jeden z nejúspěšnějších irských hudebníků Dermot Kennedy, který je známý pro své hity Better Days a Paradise, bude mít 4. března od 20:00 koncert na Výstavišti v Křižíkově Pavilonu B, kde vystoupí v rámci turné k chystanému albu Sonder. Těšit se můžeš na hip hop a folk, což jsou dva žánry, které ve svých písních propojuje.  Víc informací o akci i lístky najdeš na Fource!

Chceš se o zpěvákovi dozvědět víc?👀 Přečti si článek!👇

Get to know: Dermot Kennedy

@markysuch

Koncert Half Alive

Kalifornské trio Half Alive míří do Prahy a koncert bude mít 4. března od 21:00 v MeetFactory. Těšit se můžeš na prvky čerstvého R&B, funku, popu i rocku. Kapelu možná znáš díky hitu Still Feel, který  během dvou měsíců nasbíral 10 milionů zhlédnutí. Pokud chceš interprety vidět (a hlavně slyšet) na živo, lístky najdeš na Fource!

Chceš se o kapele vědět víc?👀 Přečti si článek!👇

Get to know: Half Alive

@markysuch

Dvě nové výstavy v Centru DOX

„Napětí, disharmonie, kontrast. Vše je namalováno, tedy řečeno. Bez zábran, bez servítek, bez sentimentu.“ Tak zní popis nové výstavy s díly nekonvenčního českého malíře Tomáše Měšťánka. Centrum má otevřeno vždy od středy do neděle, 12:00 až 18:00. Já tě pozvu na konkrétní prohlídku s historičkou 26. března od 16:00 za 90 Kč! Pokud si raději prohlédneš obrazy sám/sama, můžeš, výstava s názvem Bez sentimentu již odstartovala, jen počítej s cenou 130 Kč za lístek.

Zdroj: Facebookové události

Pokud by tě expresivní malby nelákaly, stihneš jinou souběžnou výstavu Bolest těch druhých, která potrvá do 16. dubna. Díla pojí otázka „Jak lze zprostředkovat utrpení, které je pro ty, kteří ho sami nezažili, nepředstavitelné?“ Těšit se můžeš na malbu, fotografii a videa od umělců z celého světa. Pokud stále váháš, zda jít, mrkni se na trailer k výstavě.

Nespoutaný Django Quentina Tarantina v kině Aero

Pokud jsi fanouškem Quentina Tarantina, tahle akce by ti určitě neměla ujít. Kino Aero bude totiž už v pondělí 13. března od 20:30 promítat jeho legendárního Djanga. Ve filmu o Divokém západě před občanskou válkou v USA se objevují například Jamie Foxx, Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Samuel L. Jackson nebo Kerry Washington. Více informací o události najdeš tady, vstupenky pak tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.