Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Harry Styles čelí kritice za údajný queerbaiting, zpěvák nařčení odmítá

Dopouští se Harry Styles queerbaitingu? Podle některých lidí na internetu jo. Harry se brání, že jde o nesmysl.

Harry Styles se v novém rozhovoru pro Rolling Stone opřel do kritiků, kteří ho před nedávnem na internetu obvinili z queerbaitingu.

„Někdy lidé říkají: 'Veřejně jsi byl jen se ženami', ale já si myslím, že jsem veřejně nebyl s nikým," odpověděl časopisu Rolling Stone Harry, když se ho ptali na obvinění, že těží z domnělé queer estetiky, aniž by se s touto komunitou jakkoliv identifikoval.

Harry Styles založil beauty značku, doručují do Česka!

by @dimitrapapadopoulu

Styles totiž v posledních dnech rozdělil fanoušky v názoru na to, zda se skutečně dopouští „queerbaitingu", nebo je prostě jen sám sebou a obléká se tak, jak chce.

„Neoznačovat svou sexualitu je nový způsob, jak se heterosexuální muži jako Harry Styles mohou vyvléknout z queerbaitu a vyhnout se zpětné reakci na privilegium heterosexuálního bílého muže," zní jeden z tweetů, které se objevily na internetu.

Podle Page Six bývalý frontman One Direction už dříve prohlásil, že mu připadá „zastaralé" všude uvádět svou sexualitu. Zpěvák je navíc známý tím, že si svůj milostný život rád nechává pro sebe.

Dalším důvodem, který rozdělil Stylesovy fanoušky ohledně queerbaitingu, byl jeho komentář o queer sexu ve filmech, přesněji ve filmu My Policeman, kde Styles hraje policistu, který se zamiluje do učitele.

Bývalí fanoušci, kteří Harryho obviňují z queerbaitingu, se rozčílili, proč o takovém tématu mluví právě Styles, který sám podle nich do queer komunity nepatří.

Harry Styles: Jak šel čas

by @markysuch

Styles od minulého roku začal chodit s o 10 let starší Oliviou Wilde poté, co se seznámili na natáčení filmu Don't Worry Daling. Někteří Harryho fanoušci se vztahem nejsou příliš spokojení a na sociálních sítích vyjadřují své názory na vše od jejich věkového rozdílu až po Oliviiny taneční pohyby.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.