Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Harry Styles:
Jak šel čas

Harry Styles, jeden z nejpopulárnějších popových zpěváků dnešní doby, dnes slaví své 28. narozeniny! Proto pro tebe máme malé shrnutí jeho kariéry a významných momentů.

2010

11. dubna 2010 se Harry zúčastnil konkurzu do sedmé řady britské televizní pěvecké soutěže The X Factor, kde zazpíval Isn't She Lovely od Stevieho Wondera. Postoupil do dalšího kola, ve kterém už jako sólový zpěvák neuspěl. Nicméně ho porotci dali dohromady s dalšími čtyřmi kluky. Byli to Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson a Liam Payne. Dále pokračovali jako skupina, kterou vedl Simon Cowell.

Skupina začala získávat značnou popularitu a dostala se až do finále X Factoru. Skončili na třetím místě, ale všichni víme, že to byl jen začátek.

2011

V lednu 2011 už byli známí jako One Direction, podepsali nahrávací smlouvu s Cowellovým labelem Syco Records a vydali debutový singl What Makes You Beautiful. Debutové studiové album Up All Night následovalo později v ten samý rok.

Následující čtyři studiová alba Take Me Home (2012), Midnight Memories (2013), Four (2014) a Made in the A.M. (2015) obsadila ve Spojeném království první příčky žebříčků.

2013

Midnight Memories bylo celosvětově nejprodávanější album roku 2013 a jeho doprovodné turné Where We Are Tour bylo nejvýdělečnějším turné roku 2014. 

V roce 2013 vyšel také dokument o One Direction, This Is Us, který sklidil obrovský úspěch po celém světě.

2015

V březnu 2015 oznámil Zayn Malik odchod ze skupiny a začátek sólové kariéry. Pro fanoušky to byl obrovský šok, zejména protože většina z nich si myslela, že Harry opustí skupinu jako první.

2016

V roce 2016 si One Direction rozhodli dát pauzu na dobu neurčitou. Jako skupina prodali po celém světě 70 milionů desek, včetně 7,6 milionů alb a 26 milionů singlů v USA, čímž se stali jednou z nejprodávanějších chlapeckých skupin všech dob. Nasbírali i řadu ocenění, včetně sedmi BRIT Awards, sedmi American Music Awards, šesti Billboard Music Awards a čtyř MTV Video Music Awards.

2017

V březnu 2017 Harry oznámil svůj první sólový singl – Sign Of The Times. V květnu vyšlo debutové sólové album Harry Styles a v červenci téhož roku dostal svou první filmovou roli ve filmu Dunkerk.

V září se vydal na turné, které trvalo až do července následujícího roku a bylo pro něj zlomové. Po turné prohlásil, že si dává pauzu od hudby, ale zůstal na očích veřejnosti.

2018

V červnu 2018 dělal modela pro Gucci, což vyvrcholilo kampaní zaměřenou na hospodářská zvířata, kterou natočil Harmony Korine. Téhož roku v prosinci hostoval i v Late Night With James Corden a díky jeho účasti se potvrdilo, že je mnohem více než jen hudebník.

2019

V květnu 2019 spolu s Lady Gagou moderoval Met Gala. V listopadu oznámil datum vydání nového alba Fine Line, které ještě ten rok vyšlo. V listopadu také vystupoval v SNL a vydal nový singl Watermelon Sugar.

2020

Tento rok byl pro Harryho plný úspěchů. S albem Fine Line získal tři nominace na Grammy, s písní Adore You byl nominován na nejlepší hudební video a se singlem Watermelon Sugar na nejlepší popový sólový vokální výkon. S písní Watermelon Sugar Grammy nakonec vyhrál a jedná se o první Grammy v jeho sólové kariéře. Stejný rok se zapsal do historie tím, že se stal prvním mužem, který byl sám na titulní straně Vogue.

V roce 2020 se album Fine Line stalo nejstreamovanějším britským albem na Spotify. Harry také získal Global Award za první singl na Fine Line, Lights Up, a Billboard Achievement Award.

2021

Po rozvolnění pandemických opatření se Harry vrhl na natáčení nového filmu Olivie Wilde s názvem Don't Worry Darling. Bude v něm hrát po boku herečky Florence Pugh. Na film se můžeme těšit už tento tok!

S režisérkou a herečkou Olivií Wilde začal v průběhu natáčení randit. Jestli jsou spolu doteď, ale nikdo netuší. Olivia se párkrát nechala slyšet, že je ve vážném vztahu a je nejšťastnější, co kdy byla.👀 Kdo by taky nebyl...

2022

V roce 2022 se na Harryho můžeme těšit i u nás v Praze. 15. července k nám přiveze svou Love On Tour show.

Iconic moments of Harry Styles

Pozvánka na hostování na Met Gala

V roce 2019 se stal čestným předsedou Met Gala společně s Lady Gagou a Serenou Williams. Pozvání dostal od samotné Anny Wintour. Doprovázel ho kreativní ředitel italského módního domu Gucci Alessandro Michele, který se chopil celého tématu Camp: Notes on Fashion. Harry se tehdy Met Gala účastnil poprvé a debut se mu opravdu vydařil.

Victoria's Secret vystoupení

2017 VS show byla speciální právě díky Harryho výstupu. Debutoval tu jako sólový umělec a zazpíval songy Kiwi a Only Angel. Rockový a grungeový vibe šel s vystoupením ruku v ruce, a vytvořil tak vzrušující atmosféru. Pro mnohé to byla skutečně nejlepší Victoria's Secret Fashion Show v historii.

Harry si stříhá vlasy pro charitu

Britská popová hvězda si nechala narůst vlasy, aby je mohla darovat na charitu jménem The Little Princess Trust. Pro ty, kteří nevědí – je to nezisková organizace, která poskytuje paruky z pravých vlasů pro děti trpící jejich vypadáváním. Po tomto dobrém skutku podpořili iniciativu LPT i další umělci.

První muž na obálce Vogue

Harry se zapsal do historie jako první muž, který se objevil sólo na obálce časopisu Vogue. Využil tuto příležitost k zamyšlení se nad tím, jak se změnily pro něj i ve světě „normy“ módy a jak se celkově vyvinul jako umělec. Uvnitř časopisu najdeš fotky s různými typy oblečení i s jeho sestrou Gemmou.

Hostem v Saturday Night Live

Harry Styles vykonal dvojí povinnost jako hudební host i moderátor v jedné z nejočekávanějších epizod sezóny SNL. Zazpíval Sign Of The Times a Ever Since New York ze svého debutového alba. Podílel se také na dvou živých scénkách, v jedné se vydával za Micka Jaggera a v druhé za zajatce z občanské války.

Držitel ocenění Grammy

V roce 2021 vyhrál na 63. předávání Grammy cenu za nejlepší popový sólový výkon za Watermelon Sugar. Na předávání měl i samostatné vystoupení, které obletělo svět.

Iconic fits