Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: pleasing.com

Harry Styles založil beauty značku, doručují do Česka!

Unikly ti v létě zvěsti o nové beauty společnosti Harryho Stylese? Nevadí! Teď se všechno dozvíš. Značka Pleasing prodává pleťová séra nebo laky na nehty za skvělou cenu. Navíc je doručí až do Česka!

Harry Styles svou novou společnost pojmenoval Pleasing a design všech produktů tomuto názvu opravdu odpovídá. První kolekce je skromná – její součástí jsou čtyři laky na nehty a dva druhy pleťových sér. Všechny produkty jsou vegan, cruelty free a bez parabenů.

Laky najdeš na internetových stránkách pleasing.com ve čtyřech barevných provedeních. Jmenují se Perfect PearlPearly TopsInky Pearl Granny’s Pink Pearls. Set všech čtyř tě vyjde na 1 513 korun, koupit si ale můžeš jen jednu barvu, a to konkrétně Perfect Pearl nebo Pearly Tops. Každý lak stojí 466 korun.

Pokud jsi milovníkem skincare, určitě tě potěší naprosto jedinečná séra na pleť. První, vyjímečné svým malým ocelovým rollerem, nese název The Pleasing Pen a stojí 699 korun. Druhé, v podobě malých perliček, se jmenuje The Pearlescent Illuminating Serum a koupíš ho za 815 korun.

Všechny produkty vypadají úžasně a já se těším na to, co Harry představí dál.🖤