Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get to Know: Wicca Phase Springs Eternal

Do Česka se i s novým albem vrací enigmatický rapper Wicca Phase Springs Eternal. Společně s Care Charmer ho uvidíš v Bike Jesus.

Součást GothBoiClique, zakladatel kapely Tigers Jaw a hvězdný návrat do Česka – i tak by se dal popsat rapper Wicca Phase Springs Eternal. Jeho poslední self-titled album sedí na vrcholu úctyhodné kopy muziky, kterou umělec za posledních deset let sólo kariéry vyprodukoval. A vrací se s ním zpátky ke svým alternativním kořenům.

Wicca Phase (vlastním jménem Adam McIlwee) se narodil v roce 1990 v Pensylvánii a ke spooky vibes byl předurčen už jako dítě. Jeho prarodiče vlastnili pohřební ústav, kde nakonec pracoval i jeho otec.

Svou hudební karéru začal v indie rockové kapele Tigers Jaw, která se inspirovala umělci jako Fall Out Boy a My Chemical Romance a kterou Pitchfork označil za mix indie rocku a ikonické vlny emo kapel pozdních dvoutisícovek.

Z Tigers Jaw Wicca odešel v roce 2013 a od té doby se věnuje sólo dráze, během které vydal celkem šest alb a několik EPs. Od roku 2012 je taky součástí kolektivu GothBoi Clique, v rámci nějž odjel turné s Lil Peepem.

Get To Know: Kxllswxtch

@_00_3_12

WPSE vystoupí 19. ledna v pražském Bike Jesus, vstupenky najdeš klasicky na fource.cz.

Kam dál?👀

Get to know: Half Alive

@markysuch