Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Get To Know: Kxllswxtch

Emo lives. Zpěvák a rapper Kxllswxtch vystoupí 31. října v Praze ve smíchovském klubu Underdogs‘.

Song Waste z něj loni udělal jednoho z nejstreamovanějších undergroundových rapperů. Kxllswtxch teď do Prahy přiveze své nové album The Walls Have Eyes, na kterém kombinuje phonk, rap a rock.

Get To Know: Fall Out Boy

@_00_3_12

Kxllswxtch, vlastním jménem Jonathan Robert Whitmer, je hispánský rapper, zpěvák a skladatel z Orange County v Kalifornii. První songy začal dávat na internet v roce 2017 a dnes je velkým jménem na underground emorapové scéně. K tomu mu pomohl producent Flexatelli, který jeho tvorbu sdílel a dostal Jonathana do středu americké underground rap scény – do Miamy na Floridě. „V tu chvíli všechno začalo dávat smysl,“ svěřil se Kxllswxtch, který v Miamy našel svou kreativní komunitu.

Bezpečně ho poznáš díky goth a hororovým vibes a vokálům evokujících umělce jako City Morgue, Lil Peep, $uicideboy$ nebo RedZed. V hudbě se zaměřuje především na osobní témata a psychické problémy jako úzkosti, deprese nebo bipolární poruchu.

Na Floridě do sebe všechno zapadlo, získal jsem pocit, že konečně někam patřím. Moji hudbu to ale nezměnilo, stále píšu o svých depresích a bipolaritě. Doufám, že se se mnou fanoušci dokážou ztotožnit a ty tracky jim dodají odvahu.
Kxllswxtch
Zdroj: IG @kxllswxtch

Kxllswxtch premiérově vystoupí ve smíchovském klubu Underdogs‘ 31. října 2023. Vstupenky koupíš na fource.cz.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.