Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Gemini season: Hektické období, drama a kreativní chvilky

Dnes, tedy 21. května, se Slunce přesune do souhvězdí Blížence a začne Gemini season. Co čekat a co(ne)dělet?

Po kariérně náročné, ale přesto klidné Taurus season nastává Gemini season, neboli období Blížence. To začne 21. května a skončí 21. června.

CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ BLÍŽENCE

Blíženci jsou známí pro jejich nestálost a přelétavost, která může být způsobena planetou Merkur. Ta se může projevovat jak ve vztazích, tak při konverzacích s nimi. Jakmile se dostane Blíženec ke slovu, je k nezastavení – je jedním nejkomunikativnějších znamení, právě díky jeho vládnoucí planetě.

Svou energii si nejčastěji vybíjejí kreativním způsobem (tanec, malba, zpěv, grafika…). Negativním povahovým rysem Blíženců může být přehnaná ironie, urážlivé narážky, sklony ke lhaní a podvodům a dvojí tvář.

Mají dobré vztahy s Berany, Střelci, Vodnáři a Vahami.

Kameny Blíženců jsou citrín, achát, žlutý kalcit a labradorit.

Některé celebrity narozené v tomto vzdušném znamení: Emma Chamberlain, Kanye West, Donald Trump nebo Angelina Jolie.

Více o Blížencích si přečti zde:

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Blíženci

@elvihradilkova

HEKTICKÉ OBDOBÍ

Každé astro období si v sobě nese energii daného znamení, a tím je tentokrát Blíženec. A jak ses už dozvěděl*a, nebo Blížence znáš, jejich styl života je celkem all over the place. Stále někde lítají, nemají pořádek v pokoji ani v hlavě a udržet s nimi krok není jen tak. Ve stejném duchu se ponese i Gemini season, jenž bude pořádným hektickým obdobím. Studenti a studentky ve školách finishují a dělají vše pro to, aby prošli dál a nezbláznili se. V práci můžeš očekávat velký nával úkolů, ze kterých ti půjde hlava kolem. Poslední, co Gemini season je, je klidná a nudná. Budeš pořád někde a pořád budeš něco dělat, ve své podstatě se nezastavíš. Gemini season je taková finálová rovinka před létem, prázdninami a odpočinkem.

Nejlepší krystaly na zkouškové období

@elvihradilkova

Dalším tématem období Blížence je komunikace a drama. Blížencům vládne planeta komunikace, Merkur a ten naštěstí neni v retrográdní pozici a komunikace by měla krásně plynout. Očekávej však, že budeš muset vyřizovat spoustu pracovních, osobních a studijních věcí. Dbej na volbu správných slov a jasně vyjádři, co máš na srdci. Blíženci jsou i drama queens, proto při nesprávné komunikaci očekávej menší, ale i větší hádky, napětí a drama. Dávej si pozor i na pomluvy.

Pozitivním aspektem Gemini season je spoustu kreativity a inspirace, která si tě bude hledat na každém rohu! A i tohle je tvé znamení, aby sis zazpíval*a, zatančil*a, šel*šla na keramiku, nebo namaloval*a obraz. Ve svém volném čase navštiv galerii, koncert, divadlo, nebo kino!

Které znamení je nejvíc nesnášené?

@elvihradilkova
Jak přežít Gemini season:
  • Drž se dál od pomluv.
  • Volej si s přáteli a rodinou.
  • Jdi si zacvičit, zaběhat a do přírody.
  • Začni nový koníček.
  • Flirtuj a bav se.
  • Komunikuj své pocity.
  • Zajdi na koncert, do galerie, na výstavu, do kina, nebo do divadla.
  • Neboj se udělat nějakou šílenou věc.
  • Udělej si to-do listy a pevný plán.
  • Na konci dne si udělej čas jen na sebe.