Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FOMOPICKS:
Travis Scott, Viktor Sheen a KOJO

V rubrice FOMOPICKS se dočteš o těch nejžhavějších novinkách. Dnes se podíváme na to, co se děje ve světě hudby.

Koncert na počest šéfa chicagského gangu

Kanye West pořádal 9. prosince s Drakem benefiční koncert v Los Angeles na počest Larryho Hoovera. Společnými silami bojovali za osvobození leadera chicagského gangu Black Disciples a jejich show byla vysílána živě na Amazon Prime Video, v aplikaci Amazon Music i na Twitchi.

Kanye x Drake beef 🥩

@krystof_v

Viktor Sheen má nový klip! Jan Strach předvedl dokonalou práci

Sheen dropnul svoji nejnovější desku Příběhy a sny naprosto nečekaně. Odezva byla velká a mnozí z nás mají za to, že jde o nejlepší rapové album roku. Videoklip na track Nostalgie je včerejší žhavou novinkou, která na YouTube samozřejmě trenduje. Kameru měl na starosti Jan Strach a celkový výsledek je naprosto geniální.

Viktor Sheen - Příběhy a sny: Rodina, hudba, dospělost a album roku

@kulhak_

Co říká Travis Scott o tragických úmrtích na Astroworldu?

Pamatuješ si tragédii, která se odehrála na festivalu Astroworld? Během ní zemřelo deset lidí a stovky dalších byly zraněny. Travis Scott o události poprvé promluvil a v konverzaci s Charlamagne tha God říká, že o ničem nevěděl. Kdyby měl ponětí, co se v davu lidí děje, vystoupení by hned zastavil.

KOJO vydal třetí klip ze svého nového alba Wiley. Tentokrát s Calinem

Od včerejška je venku videoklip na track Focus. KOJO zatím vydal klipy tři a pokud jsi album Wiley slyšel, víš, že na featu je v tomto případě Calin. O kameru se postaral Ondřej Silný, který natáčel i Calinův videoklip k tracku Praha/Vídeň.

KOJO – Vrací album Wiley rapovou korunu na Moravu?

@kulhak_