Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FOMO DÁRKY: Pro bestie

Nevíš, co koupit své nejlepší kamarádce k Vánocům? Chceš, aby jí dárek udělal radost, ale nemůžeš za něj utratit majlant? Koukni na naše tipy, třeba ti pomůžou!

The Five Minute Journal

Psaní je super. Na papír člověk může vypsat cokoliv, co se mu honí hlavou, ale najít si na to čas i motivaci je občas celkem struggle. Proto se mi líbí koncept The Five Minute Journalu. Je to dárek, kterej bych ráda sama dostala, a myslím, že to tvoje bestie fakt ocení.

Pokud bys ale místo specifického deníku, chtěla pořídit něco flexibilnějšího, do čeho si tvoje kamarádka může psát opravdu cokoli, doporučuji českou značku Papelote nebo zahraniční firmu Moleskine. Jejich produkty jsou hezké a kvalitní.

The Five Minute Journal

560,-

Odolný sešit Professio Vega

299,-

Zápisník Moleskine měkký čistý světle modrý L

489,-

Dárkový voucher do oblíbené kavárny

Jsem kavárenský povaleč a kamarádky nejraději tahám právě do dobrých kaváren. Vím, že některé z nich by dárek v podobě voucheru do nějakého super podniku moc ocenily. Nemůžeš tím nic zkazit, vyjde tě to jen na pár stovek a tvoje bestie si na tebe vzpomene pokaždé, když si bude objednávat kafe.

4 nejlepší studijní kavárny (PRAGUE EDITION)

by @dimitrapapadopoulu

Svíčka

Svíčka je jednoduchá a variabilní. Pořídíš ji za pár stovek, a pokud si dáš s výběrem záležet, může být její zapálení skvělým zážitkem. Já miluji ty od Rituals, krásně voní. Moje mamka od kamarádky dostala svíčku s dřevěným knotem od firmy Krab. Dřevěný knot napodobuje hoření dřeva a navozuje moc příjemnou atmosféru. 

SAKURA SCENTED CANDLE

535,-

SVÍČKA HYGGE

420,-

Vonná svíčka Magic Wood

539,-

Knížka

Knížka je skvělým a cenově dostupným dárkem, který kupuju každý rok. Ještě lepší ale bude, pokud do ní kamarádce napíšeš i věnování. Díky tomu si bude tvoje bestie navždy pamatovat, že má knihu právě od tebe.

Níže jsem ti dala pár doporučení na díla, která jsem sama četla anebo bych si je ráda koupila. Ty ale znáš svoji kamarádku nejlépe, vyber podle toho to, co má ráda.

Země zaslíbená

638,-

Afterdark

199,-

Možnosti milostného románu

342,-

Nesnesitelná lehkost bytí

336,-

Lístky do kina

Společný zážitek vždycky stojí za to! Vyber nějaký film, na který byste s kamarádkou mohly jít, a kup lístky. Určitě se jí takový dárek bude líbit. Zajít můžete třeba na House of Gucci 👀.

House of Gucci: Premiéra, drama i outfity

by @luciezicklerova

Hrníček na čaj nebo kafe

Hrníčky miluju, a když mi je někdo koupí, piju z nich ještě raději. Každé ráno si na toho člověka vzpomenu a je to super. Vyber něco originálního a máš vyhráno!

Hrnek s rybkou

403,-

Bílo-černý kameninový šálek ÅOOMI Mess

389,-

Frank Green Original 230 ml - deep ocean

599,-

Ručně vyrobený peeling

Minulé Vánoce mi moje kamarádka dala ručně vyrobený peeling. Já jsem ho používala dalšího půlroku a byl to jeden z nejlepších dárků, co jsem ten rok dostala, protože jsem věděla, že si s ním dala práci. Takže pokud můžeš a máš na to čas, vyrob něco doma. Finančně je to nenáročný a tvoje bestie bude mít určitě radost jako já tenkrát.

Zdroj: Pinterest

Kartičky z Book Therapy

Mám pocit, že tohle je jeden z nejjednoduších a nejoriginálnějších dárků! Kartičky z jedinečného knihkupectví Book Therapy mě oslovily na první dobrou a sama bych je chtěla doma mít. Minulý rok jsem je kamarádce koupila a měla z nich velkou radost.

Small Pleasures Cards

390,-

Confidence Cards

390,-

Zážitkový večer malování ARTMOMENT

Pokud můžeš utratit za svou nejlepší kamarádku trochu víc peněz, this is a way to go! Malování je terapeutická činnost a rozhodně není jen pro talentované! Kurz večerního malování je velkým zážitkem a na úžasnou atmosféru tvoje bestie určitě nikdy nezapomene.

Big scarf

Díky naší skvělé @martinastrel už víš, že velké šály jsou teď trendy! Pokud chceš svou kamarádku obdarovat kouskem oblečení, určitě jí takovou šálu kup.

BAREVNÁ ŠÁLA S TŘÁSNĚMI

599,-

FULINA LONG SCARF

410,-