Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FASHION NEWS: Hugo oznamuje novou Gen Z denim kolekci a Miley Cyrus je tváří kolekce Dolce&Gabbana

Coperni přichází s kabelkou tvořenou vzduchem ve spolupráci s NASA, Miley Cyrus je tváří eyewear kolekce Dolce&Gabbana a launch nové kolekce HUGO BLUE v Berlíně. Všechny novinky ze světa fashion najdeš v naší rubrice již nyní.

NEWS

Miley Cyrus se stala tváří nové kolekce brýlí DGEyewear od Dolce&Gabbana. 

HUGO BLUE

Minulý týden jsme se v Berlíně zúčastnily launche nové řady od značky HUGO, která nese jméno HUGO BLUE. Kolekce se tentokrát zaměřuje na GEN Z a obsahuje převážně denimové kousky s výraznými potisky. HUGO BLUE se odvolává na individualitu, every-day nositelné kousky a streetwear. Modrý svět plný denimu je pro všechny odvážné tvůrce změny. Kousky jsou unisex, baggy a vysoké kvality, přesně to, co mladá generace ocení. Z kolekce si vybere každý: najdeš tam trika, topy, rifle, cargo pants, mikiny, kalhoty, a hlavní IT PIECE kolekce je denim jacket - klasika s moderním twistem.

Coperni did it again

Značka Coperni nám opět přestavila dechberoucí dílo, a to v podobě kabelky, která je tvořená vzduchem, ve spolupráci s NASA. Pro podzimní rtw2024 kolekci nám představili kabelku, která má ikonický tvar a je tvořena z aerogelu.

zdroj: courtesy of Coperni
Aerogel (často nazývaný zmrzlý dým nebo modrý dým) je porézní ultralehký materiál vyráběný odstraněním kapalné části z gelu. Nejčastějším typem je aerogel vyráběný z oxidu křemičitého (tzv. silica aerogel). Obsahuje 99,98 % vzduchu.
- Wikipedia

Metaverse a Maison Margiela

Maison Margiela ve spolupráci s digitální módní platformou The Fabricant společně představují NFT sběratelskou kolekci tabi boots. Celá tahle kolekce ponese název MetaTabi, pre sale pro pozvané je od 26. března, pro veřejnost od 27. března, na 72 hodin nebo do vyprodání zásob.

Zdroj: Maison Margiela

DSQUARED2 otevírá nový flagship store

Značka DSQUARED2 otevírá v Londýně flagship store na ulici Bond street. Vše je koncipováno do mid centrury modern stylu, který je inspirovaný londýnským metrem.

SEASON_EU nový drop

Teď se podíváme na chvíli na českou scénu. Vcelku mladá a nová značka @season_eu bude mít 16.3 drop nových triček ve spolupráci s @nikpatz. Cena za piece bude 890,-.

Tenhle speciální kousek, který bude teprve dropovat, má nápříklad slovenská interpretka @messmichaela

#OUTFITSOFTHEWEEK

Prvním outfitem, kde si můžeš vzít inspiraci na přicházející jarní dny, není nikdo jiný než @sarkasvastal. Její outfit ukazuje že trend eclectic grandpa je oficiálně tady!

Více se o tomto trendu dozvíš tady👇🏼

Eclectic Grandpa trend aneb oblékat se jako tvůj děda je cool

@michaela__halova

Fashion inspirací jako další je tento týden@ttapple , která oblékla nápaditý top s výraznými trendy doplňky.

Kam dál?👀

FASHION NEWS: The Row zakazuje telefony na přehlídce a opět geniální marketing SKIMS

@michaela__halova
+
+

Michaela Halová a Martina Střelecká a Lucie Zicklerová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.