Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Eclectic Grandpa trend aneb oblékat se jako tvůj děda je cool

Outfity, které vypadají, jako že jsi je poskládal*a z kousků svých prarodičů, budou v roce 2024 rozhodně IN. Trend eclectic grandpa, který předpověděl Pinterest, se totiž už začíná objevovat v ulicích měst.

Eclectic grandpa trend je důkazem toho, že móda se neustále vrací a že v módním světě nikdy nemůžeš říkat nikdy. Tenisky po tátovi, sako po dědovi a vintage šperky ti totiž i v roce 2024 vytvoří perfektní outfit.

Vrstvení, oversized kousky a barevné detaily jsou důležitými prvky v každém eclectic grandpa outfitu. Tyhle outfity jsou navíc šíleně cosy a působí, že jsi unbothered but cool.

Výhodou tohoto trendu je, že všechny potřebné kousky najdeš buď ve skříni svých prarodičů nebo v sekáčích a ušetříš tak spoustu peněz. Fast fashion wannabe vintage oblečení totiž stejně nikdy nebude mít stejný efekt.

2024 prediction: Jaké fashion trendy nás letos čekají?

by @luciezicklerova

Eclectic grandpa core

Základními kousky, které se postupně vrací do módy a uvidíš je proto mnohem častěji i v každodenním módním světě, jsou saka, pleteniny, svetry, kardigeny, vesty a vintage doplňky jako třeba masivní brýle, barevné kšiltovky a hodinky. Naprostými must-haves budou rozhodně retro tenisky a loafers. A taky si nezapomeň pořídit staré boxerky a vysoké bílé ponožky, kterými svůj outfit doladíš.

Zkrátka pokud ti prarodiče při pohledu na tvůj outfit neřeknou, že stejné věci nosili i oni, tak jsi někde udělal*a chybu.

Celebrity, které tento trend milují

Emma Chamberlain, sestry Hadid, Tyler, The Creator nebo Emili Sindlev v těchto outfitech rozhodně zazářili. Který z nich se ti líbí nejvíc?

A na kom jsi tento trend už mohl*a vidět i v Česku? 👇🏼

Tak co, podlehneš tomuto fashion trendu i ty?