Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FASHION NEWS: Zendaya v robotickém obleku a návrat capri pants

Zendaya zazářila na premiéře druhé části filmu Duna, tiktok (zase) udává nové fashion trendy, Naomi Campbell jako girlBOSS a představení několika módních kolekcí - to a mnohem více se za uplynulý týden událo ve světě módy. Více se dozvíš v článku.

NEWS

Na New Yorkském Fashion Weeku představil kolekci FW24 Tory Burch.

NYFW recap! Co se stalo na newyorském týdnu módy?

by @luciezicklerova

Na premiéře filmu Dune v Londýně vynesli herci několik high fashion kousků. Anya Taylor-Joy měla na sobě haute couture od Diora, Florence Pugh vynesla custom Valentino šaty a Lea Seydoux oblékla Louis Vuitton. Byla to ale Zendaya, která na sebe strhla veškerou pozornost. Společně s jejím stylistou Luxury Law vypátrali slavný robotický oblek z přehlídky Mugler podzim/zima 1996 a samozřejmě ho doplnili diamantovým náhrdelníkem.

Anti social, social club přchází s novou kolecí. Možná si tnehle brand pamatuješ ze svého dospívaní, kdy všichni měli mikiny nebo kšitovky, možna si na něj dokonce zapoměl, ale teď přichází s novou kolekcí „Who We Hate to Be", kde se objevuje i rapper DDG.

#BeYourOwnBOSS

Naomi Campbell zazářila v nové kampani značky BOSS. Spojuje ženskost s typicky mužskými kousky a je inspirovaný on-the-go životním stylem.

Tiger Woods nám odhaluje první looks na jeho nový brand SUN DAY RED. Právě poté, co po tolika letech opustil Nike, představil svůj nový brand, který bude mít partnership s TaylorMade. Kolekce by měli být dostupná 1. května exkluzivně online pro Ameriku a Kanadu, a později i na retail.

Nigel Xavier, výherce poslední netflixové série Next in fashion, přichází s novou kolekcí, která obsahuje vyšívané bundy.

TikTok trend týdne

Tiktok obletěl nový trend Capri pants, které se údajně znovu vrací do módy. Zatím to ale vypadá, že lidé je buď milují, nebo nenávidí- nic mezi tím. Jaký na to máš názor ty? 

#OUTFITSOFTHEWEEK

Kdo nás svým outfitem inspiroval tento týden na české i zahraniční scéně?

@alexsedlackova oblékla jednoduchý, ale nápaditý outfit, ve kterém spojila dlouhou elegantí sukni a sneakers.

@emilymaiova má tenhle týden taky místo v našem outfit of the week, kde můžeš trošku vyjít ze své comfort zóny, a zkombinovat kousky které máš už doma !

@emilisindlev oblékla outfit inspirovaný office syren aesthetics, ve kterém nechyběly trendy bayonetta glasses ani capri pants.

FASHION NEWS: Streetstyle z NYFW a Birkenstock STUDIO

by @heyfomo.cz

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.