Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

FASHION NEWS: Streetstyle z NYFW a Birkenstock STUDIO

I tento týden ti naše fashion rubrika přinese spoustu žhavých novinek! Section Prague hlásí nový drop a Moncler předvádí zasněženou přehlídku. Taky zjistíš, kdo je za nás nejlépe oblečený člověk na české scéně pro tento týden.

NEWS

Editor-In-Chief britského Vogue Edward Enninful odchází ze své pozice po šesti a půl letech a celkem 153 vydaných obálkách módního časopisu. Předtím ale nafotil svůj poslední cover. Na něj si tentokrát pozval 40 významných žen, které se již dříve na obálce objevily. Všechny ženské osobnosti se v prosinci sešly ve studiu na Manhatannu, kde společně vytvořili jeho poslední, tedy 76. edici. 

Značka Moncler předvedla novou kolekci Grenoble FW24 ve Švýcarském St. Moritz v zasněženém údolí. Moncler nám ukázal krásný střet high style s vysokým výkonem. Některé kousky se vyznačují krátkým, dlouhým nebo syntetickým střihem.

Birkenstock otevírá své první STUDIO zvané WALK WITH ME. V prostorech se budou konat bezplatné akce a workshopy zaměřené na propojení a spolupráci s londýnskou kreativní komunitou.

Zac Posen se stal novým kreativním ředitelem značky Gap Inc. Očekává se od něj, že značce znovu zajistí popularitu u zákazníků. S jeho nástupem na tuto pozici tedy můžeš očekávat stylovou proměnu i dodání luxusního nádechu kouskům, které najdeš v prodejnách spadající pod Gap Inc., jako je Old Navy, Banana Republic, Athleta a Gap.

New York Fashion Week je zpět! Ulice se plní okázalými outfity a celebritami ze všech koutů světa. Podívej se na to nejlepší z NYC streetstyle. 

Velkolepou welcome back party na NYFW předvedla Puma. Přehlídka věnovaná Mostro sneaker obsahovala ruské kolo, části horské dráhy a návštěvníky a návštěvnice vítala nápisem „Welcome To The Amazing Mostro Show“ u vchodu.

Atmosféru Park Avenue Armory proměnila pomocí světla, projekce a dalších vizuálních efektů v doprovodu hudebního vystoupení divadla Eartheater v epický prostor, kterému přihlížely osobnosti jako Emily Ratajkowski, Ashley Graham, David nebo Becky G.

Rumours are true a Supreme opravdu bude mít kolaboraci s MM6 Maison Margiela - kolem tohoto colabu zatím ale nejsou známé žádné jiné informace. Jediné, co víme, je, že se této spolupráce dočkáme na jaře tohoto roku. Tešit se nejspíš můžeme na box logo hoodie nebo skateboard decks.

Drop týdne

V neděli 11. února vyšel nový drop oblečení od české značky Section Prague - !NSANE Tee & SCTN Beanie.

15.2 také vychází první oficiální kolekce @pragabymatousfiala s názvem ILLIDARI. Můžeme čekat deset unikátních caps, které mají speciální 3D printed prvky!

#OUTFITSOFTHEWEEK

Od koho z Česka si bereme fashion inspiraci tento týden? Rozhodně od @zachy_zacharaa a @lindaavisco.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.