Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Do Szigetu zbývají dva měsíce. Festival doplnil program o další jména a pódia v čele s Party Arenou

Mezinárodně nabitý program doplňují i čeští a slovenští umělci. Poslední vlna vstupenek na největší hudební akci v Evropě jde do prodeje 13. června, tak ji nepromeškej!

Vše, co potřebuješ vědět

Festival Sziget každý rok vítá stovky tisíc návštěvníků a jeho cílem je uvést během šesti dnů ta největší hudební jména z nejrůznějších žánrů!

Kdy se festival koná? 10. až 15. srpna 2023

Kde se koná? Óbudai-sziget, Budapešť, Maďarsko

Kde koupíš lístky? TADY, ale pozor, vstupenky se zdražují již od 13. 6.!

5 důvodů, proč jet na Sziget 2023

@heyfomo.cz

Co je v tomto ročníku nového?

Sziget nyní nabízí 18 pódií a míst s programem. Potvrzuje tak, že je jednou z největších a nejprestižnějších hudebních akcí Evropy.

Na hlavním pódiu se představí Billie Eilish, David Guetta, Imagine Dragons, Florence + The Machine, Lorde, Macklemore, Mumford & Sons nebo Sam Fender. Druhý největší prostor, Freedome Stage, ovládnou např. BonoboViagra BoysJamie XXNothing but ThievesModeratM83 a řada dalších. Sziget ohlásil program také na elektronických stagích. Party Arena i Ticketswap Colosseum budou hlavním party místem na festivalu. Představí se zde Diplo, Tale Of Us, Adam Beyer, Sven Väth či slovenský DJ Denes Töth. Kompletní program všech 18 oznámených stagí najdeš zde.

Mrkni se na fotky z předešlých ročníků. 👇

Vedle světových hvězd na Szigetu dostanou příležitost také interpreti z Česka a Slovenska. Hlavními česko-slovenskými hvězdami na Szigetu budou Smack One (pátek 11. srpna na dropYard stage) a poslední vítěz česko-slovenské Superstar ADONXS (neděle 13. srpna na Europe Stage). Nově do programu přibyla také dívčí indie-electro kapela viah (sobota 12. srpna na Lightstage) a na celofestivalovou rezidenci přijede Cirk La Putyka se svým představením Boom Vol. 2.

ADONXS

Velmi oblíbeným pódiem tak každoročně je Global Village, na které se představí mimo jiné slovenská ethno-punková kapela Várkocs (pátek 11. srpna) nebo slovensko-francouzská zpěvačka Marcela (úterý 15. srpna).

Sziget festival oznamuje druhou vlnu účinkujících

@markysuch

DOPROVODNÝ PROGRAM, KTERÝ NEMÁ OBDOBY

Sziget Festival každoročně připravuje bohatý doprovodný program jak pro návštěvníky ve festivalovém areálu, tak i pro ty, kteří chtějí během festivalu poznat Budapešť. Letos je možné se každý festivalový den projet po Dunaji na Boat party, na níž se představí řada skvělých DJs a která nabídne unikátní výhled na centrum Budapeště z jiné perspektivy.

Pokud bys chtěl/a během pobytu v Budapešti objevit i město, festival si připravil speciální nabídku v podobě Budapest Card, se kterou návštěvníci festivalu získají zdarma veřejnou dopravu po městě včetně lodního servisu festivalu i transfer z/na letiště. Kromě toho budeš mít díky kartě k dispozici řadu slev a výhod pro prohlídky muzeí, městských lázní nebo restaurací. Více k Budapest Card najdeš zde.

POSLEDNÍ VLNA VSTUPENEK V PRODEJI UŽ OD 13. ČERVNA

Sziget festival už oznámil většinu hudebního programu a blíží se poslední možnost získat vstupenky za nižší cenu. Pouze do 13. června budou v prodeji šestidenní vstupenky za 365 € a třídenní 260 €. Poslední vlna vstupenek před začátkem festivalu bude za 379 € na šest dní a 270 € za tři dny. VIP vstupenky budou po zdražení stát 599 € na šest dní a 435 € na tři dny.

Veškeré info najdeš na Instagramu, Facebooku nebo webovkách.