Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

5 důvodů, proč jet na Sziget 2023

Největší evropský festival Sziget 2023, který se letos bude konat od 10. do 15. srpna 2023 v maďarské Budapešti, je jediným festivalem, na kterém musíš letos být! Proč?

#1 Line-up: Billie Eilish, Lorde, Macklemore… no words needed

Pokud tě nenaláká skvělý line-up, tak nevíme, co by mělo. Taková jména na jednom místě jen tak někde neuvidíš.

#2 Budapešť

Festival Sziget se koná na ostrově uprostřed Budapešti, což dodává události jedinečnou atmosféru. Kombinace přírody, městského prostředí a historických památek vytváří nezapomenutelnou kulisu pro festival. Zároveň je ostrov skvěle dostupný. A pokud bys chtěl na chvíli vyrazit prozkoumat Budapešť, určitě nebudeš zklamaný/á! Loni jsme s heyfomo na Sziget vyrazili and we had the time of our lifes, mrkni do galerky!#3 Více než jen koncerty

Na festivalu si rozhodně nebudeš muset lámat hlavu, co dělat mezi koncerty. Sziget není pouze záležitostí hudby – je to skutečný kulturní zážitek. Nabízí širokou škálu uměleckých a kulturních aktivit, které zahrnují divadelní představení, všemožná vystoupení, taneční workshopy, filmová promítání, výstavy a mnoho dalšího. Můžeš si zde vyzkoušet nové dovednosti, objevovat různé umělecké formy a nechat se unášet atmosférou plnou kreativity a inspirace.#4 Made in Czechia

Na Szigetu vystoupí i zástupci česko-slovenské hudební scény, konkrétně poslední vítěz soutěže Superstar ADONXS (Adam Pavločin) a přední tvář české rapové scény Smack One. From Strašnice to Sziget a my si jeho vystoupení určitě nenecháme ujít!

Nikdy jsem na Szigetu nebyl, ale neskutečně se těším na premiéru. Letos tam bude vystupovat taky Diplo, na kterého bych se rád podíval a který bude určitě skvělý! Krom Sziget pro domácí fanoušky chystáme ještě společné projekty s P Moneym & Huclberrym, takže bude na co se těšit!
Smack One

#5 you just have to be there

Sziget je prostě unikátní zážitek a mnohem víc než jen hudební festival. Pokud chceš vyrazit, lístky pořídíš zde!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.