Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Cute little gifts: Malé dárky, které na Vánoce potěší každého

Vánoce se rychle blíží a jestli potřebuješ nějaké inspo na malé dárečky, které potěší každého, najdeš pár tipů v článku.

Ponožky

Já se omlouvám, tohle je ten nejvíc basic a předvídatelný dárek, ale každý z nás je potřebuje a čím jsme starší, tím víc je oceníme. Balení kvalitních bílých ponožek nebo jedny pořádně teplé jsou fakt skvělý dárek.

Nike ponožky

379,01

Carhartt ponožky

390,-

Svíčka / vonná esence / vykuřovadlo

Cokoliv, co naše bydlení udělá trošku více cozy není špatný nápad. Svíčka navíc funguje i jako ambientní světlo, které všichni milujeme, a to samé platí pro vonné esence či tyčinky. Vykuřovadla miluju ze všeho nejvíc, především v tomhle období, kdy je opravdu potřeba vyčistit svůj prostor od špatné energie. Vůni vždycky můžes přizpůsobit danému člověku.

Vykuřovadlo

164,-

Diptyque svíčka

1262,-

svíčka

390,-

Lego

Let the inner child heal a daruj někomu lego. Za mě je to nejvíc wholesome dárek a navíc můžeš obdarovanému navrhnout, že kousek postavíte spolu, takže si dárek taky užiješ. Na trhu existuje tolik druhů, že vybereš opravdu pro všechny a hlavně ve všech cenových kategoriích.

Lego kytka

1129,-

Star wars lego

1299,-

Něco vyrob

Hrneček, prstýnek, náramek, nebo namaluj obraz. Vyrobené dárky mám hrozně ráda, jelikož vím, že si s tím ten člověk dál práci a dal do toho svoje srdíčko. Další věc, kterou můžeš vyrobit, je fotoalbum z vašich společných fotek.

Tipy na DIY vánoční dárky

by @_00_3_12

Knížka

Jestli je ve tvém okolí čtenář, nebo někdo, kdo by měl začít více číst (to je vzkaz pro mě), tak mu kup nějakou zajímavou knihu. Mnoho knížek ma i krásne vintage obaly, které můžou sloužit jako sběratelský nebo dekorativní kousek.

Svoja - Ema Müller

790,01

The Creative Act

388,-

Why Has Nobody Told Me This Before?

332,-

Kytička

Pokojovky jsou strasně fajn dárky, především pro plant lovers. Zkus ji někomu dát i s custom květináčem nebo DIY závěsem a uvidíš, že budou nadšení.

Nejlepší rostlinky pro začátečníky a lidi, kterým umřel i kaktus

by @luciezicklerova

Zdroj fotek : Pinterest