Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na DIY vánoční dárky

Chybí ti větší budget na vánoční dárky, zato ale máš kupu skills? To je perfektní, protože DIY dárky jsou perfectly on a budget a navíc jsou vždycky osobní a od srdce. Tipy najdeš v článku.

Kafe&Hrnky

Jeden z nejlepších a nejzábavnějších dárků, který někomu můžeš dát, je ručně malovaná keramika z Kafe&Hrnky. Pokud ti nevadí kazit překvápko, můžeš vzít člověka, kterému chceš dárek dát, s sebou a pak mu jenom hrneček koupit. Keramiku si navíc můžete dát navzájem a i pokud budeš kousky malovat sám*sama, bude to super zážitek. A custom hrneček nebo miska je krásný dárek, který se bude líbit všem.

V kavárně si doporučuju udělat rezervaci.

Fotoalbum

Pro všechny sentimentální babes bude super dárek fotoalbum plné fotek, které společně máte. Můžeš navíc úplně ditchnout klasická boring fotoalba a koupit spíše deník nebo sešit se silným papírem a víc si s tím kreativně vyhrát. Předáš pak originální dárek, který něco znamená.

Tote bag/tričko/mikina

Custom tote, tričko nebo mikča taky nejsou nikdy bad idea. Můžeš na ně navíc použít celou řadu technik – ať už malování barvou na textil, vyšívání, bleach, modrotisk nebo jelly printing. Využít navíc můžeš oblíbené umělce nebo fandomy, a vytvořit tak unikátní kus merche, který nikdo jiný nemá.

Háčkování/pletení

If you know, you know. Z háčkování se stává důležitý skill, který se uplatňuje i v high fashion a spousta lidí se jím začíná živit. Stejně tak můžeme vidět pletené nebo háčkované věci ve všech obchodech s oblečením, ale tvoji blízcí nejvíc ocení nějaký od srdce dělaný custom dáreček. I kulich nebo ponožky je potěší (trust me), navíc můžeš vytvořit něco i pro svoje mazlíčky, což je mega cute.

Šperky

Šperky nemusíš jen kupovat, můžeš je i vytvořit. Korálky seženeš v každém artsy obchodě a navíc můžeš koupit i krystalové pro všechny astro lovers – vytvoříš tak náramek nebo náhrdelník se speciálním účinkem. Využít můžeš ale i jiné materiály – sklo, drátky nebo třeba keramiku.

Které kameny by sis měl/a koupit podle svého znamení?

@elvihradilkova

Custom painted tarot karty

Pokud máš nějaké astro friends a trochu víc času, udělej jim custom tarotové karty. Tarot je pro lidi, kteří ho vykládají, speciální a určitě ocení sadu karet, která je jenom jejich.

Domácí karamel/kandované ovoce

Asi nemusím vysvětlovat, proč jsou snacks super dárek, ale jejich další výhoda je, že kdokoliv, komu je dáš, bude impressed af. Especially, když někomu daruješ hezky zabalenou sklenici domácího karamelu nebo kandované citrusy, které můžou mlsat u vánočního stromečku.

Zdroj fotek: Pinterest

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.